Tüp Bebek Merkezleri Tüp bebekte yanlış doktor seçiminin tehlikeli boyutu

Bende 4 kez tüp bebek yaptırdım 2 negatif 1 kimyasal 1 boş gebelikle sonuçlandı.Kendisiyle hiç sağlıklı bir diyalog kuramadık harcadıgım paradan hiç bahsetmiyorum bile. Ben artık vazgeçtim olmayacağıma kanaat getirdim çünkü bülent berker ne kadar olacak derse bana o kadar imkansız gelmeye basladı.Adet düzensizliklerim arttı haliyle vazgeçtik artık tüp bebekten psikolojik olarak çok yoruldum yıprandım.Adet düzensizliği için başkent hastanesinde Ali Ayhana gittim durumumu anlattım doktorun laparaskopi yapalım çok operasyon geçirmişsin yapışıklık var mı baska bir sorun var mı emin olalım dedi.laparaskopide 6 yumurtaya delik açmış 6 ay bekleyelim sonra gel olmazsa ilaç yazarım dedi 5.ayda normal yolla hiç bir ilaç kullanmadan hamile oldugumu öğrendim şimdi 10 aylık bir oğlum var hamdolsun.Doğru doktor çok önemli o kadar harcadığım paraya mı yanayım kullandıgım iğneye ilaca mı yoksa sorunun ufak bir ameliyatla çözülebilir olmasına mı kaybettiğim zamana mı?
Adınıza çok üzüldüm ama çok şükür çocuğunuz olmuş. Doktor seçimi cidden çok önemli. Bana da dua edin emi🤲

çok geçmiş olsun üzüldüm istanbula gelme şansınız varsa benim doktorum şule yıldırım köpük hastane değiştirdi önceki hastanesinden beri hastasıyım hamileyim şu an.

Selam kızlar bende tüp bebek tedavisine baş vurdum ilk muane de yumurtalık rezervelerimde azalma olmuş onun için ilaç tedavisi olucam biosteron dhea ve folibol verdi doktorum tekrar kontrol oldum yine aynısını söyledi bu ilaçlara devam dedi sizin başınızdan böyle bir şey geçtimi

X