Turkcell 3G internet kullanan varmı?

kulxuxbxuxn sultanxix

Guru
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2008
784
0
kızlar biz yaklaşık 3-4 aydır turkcell 3G internet kullanmaya başladık reklamlarda çok hızlı 3 ay boyunca 19.90 tl diye insanı kandırıyorlar yaa tam tersi o kadaaaar yavaşki birşeyi bir saatte açıyor ikide bir bağlantı kopuyor bide 19.90 fatura gelmesi gerekirken ilk ay 38 tl fatura geldi aradığımızda ise vergilerle birlikte o kadar olduğunu söylediler.Bizde ev telefonu bağlatmayalım diye 3G alalım dedik ama o kadar pişmanızki 2 senelikte sözleşme için imza attık çıkmak istesekte çıkamıyoruz abonelikten eğer çıkmakta ısrar edersek 2 yılın sabit fatura toplamını bir defada ödememiz gerekiyormuş.Bulunduğumuz yerde 3G çekediğini söylemiştik ama alırken satmak için çeker diye bizi kandırdılar şimdi internete bağlanmak bizim için kabus oldu ne bir video izleyebiliyoruz nede bir şarkı dinlenyor.TURKCELL 3G kullanan veya bilgisi olanlar varsa paylaşımlarınızı bekliyorum...bilmiyorumkismile

Daha çok yeni bir uygulama..
Ben kullanmıyorum ama bazı aksaklıklar olması normaldir..
İleride mutlaka geliştirecekler kendilerini o zaman tekrar düşüneceğim..bayanssulusmile

yaa tamam çok yeni ama keşke bilgilendirselerdi o zaman çünkü bende çok araştırdım darıcada oturuyorum oturduğum yerde 3G çekmiyor diye yinede önemli olmadığını çekeceğini söylediler. TURCELL kendini geliştirene kadar ben kanser olucam bu yavaşlıklaaa ohaoldumsmile

bizde kullanıyorduk ama çok ağır dedikleri gibi vınn değil yani,normal modemden yararlanıyoruz şimdi en güzeli...

Almak isteyenler varsa almasınlar. Turkcell hız olarak kendini geliştirse de insanları kandırmak adına kendini geliştirebileceğini zannetmiyorum.İlk başta uygun fiyatlıymış çok hızlıymış gibi göstererek uzun vadeli sözleşme imzalıyorlar çünkü bu hıza ve gelen faturalara kimse ikinci aya tahammül etmez geri verir. Allahtan bizimki 1,5 yıllık ama yeni ve daha ucuz kampanyalılar sanırım daha uzun vadeli. Süresi biter bitmez kapattıracağız biz. İlk üç ay 29 sonrasında 39 tl dediler ama bize gelen faturalarhep 45-55 arası. Ne film izliyoruz ne müzik dinliyoruz şu facedeki kısa videolara bile bakamıyoruz sınırı aşarız die ama yine de aşmışız gibi normalden fazla fatura geliyor. Kotayı takip etmek de işe yaramıyor çünkü son iki günü göstermiyor kota. Neden bu kadar yüksek fatura geldi die sorulduğunda da bu bahanenin arkasına saklanıyorlar. Siz siz olun almayın... :eek:lmaz:

Ben turkcell wınla internete baglanıyorum her gün de kotamı kontrol ediyorum Kalan Yazıp 2260'a sordugumuzda zaten mesaj olarak geliyor ben 1 yıllık sözleşme imzaladım 3 g olan her yerde de sorunsuz hızlı bir şekilde çekiyor avea tam olarak alt yapısını yerleştiremediği için wınlar içerisinde en iyisi turkcell bence ama tabi kotayı asmamak gerekiyor 1g=40 tl

X