Tuvalet eğitimi acill

Aysen95

Üye
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2021
35
5
29
24 aylık kızım var ciş diyoruz yapınca büyük tuvalettede ee diyo ama 2 gündür eğitim yapıyoruz ben kendim götürdükçe sıkılıyor sanırım tutdu çişi 1 saat yapmak istemedi gitmek istemedi bende ona sordum var diyo hadi diyorum istemiyor yoksaa da var diyo gidelim deyince II diyor napiyim 5 dl sonra altına yapıyor sabır ya bu delircem öğle ve gece bağlıyorum siz naptınız

24 aylık kızım var ciş diyoruz yapınca büyük tuvalettede ee diyo ama 2 gündür eğitim yapıyoruz ben kendim götürdükçe sıkılıyor sanırım tutdu çişi 1 saat yapmak istemedi gitmek istemedi bende ona sordum var diyo hadi diyorum istemiyor yoksaa da var diyo gidelim deyince II diyor napiyim 5 dl sonra altına yapıyor sabır ya bu delircem öğle ve gece bağlıyorum siz naptınız
Öncelikle sabır canım. Bez takmak yerine alıştirma bezlerinden kullan. 2 gunde de alışmasini bekleme. Lazimligi en cok vakit gecirdigi yerde bırak altina illa bu sürecte kaciracaktir o zaman da ise daha anlayisli yaklasmanuz lazim.

daha hazır olmayabilir. 2 günde tamamlanacak bir süreç değil. benim de kızım 23 aylık daha başlamadık bile.

Bizde tüm sinyaller vardı ve artık bez takmak istemiyordu her çocuğu gelişimi farklıdır ve YaZ gelmeden vermek istedim yazın park tan gelmiyoruz malum e şort da çiş kaka tutması zor kışın evdeyiz altına yaparak alışacak evet ama kaka diyor var Gidiyoruz yapmadan dönüyoruz anlamadım çişi neden çok tutmak isteyip yapmak istemiyor ne kadar sürede düzene girer ne zamana 😜

Benim kızda 23aylık bana çok erken geliyor bu aylar. Ben asla kendimi hazır hissetmiyorum şuan😀 yazın eğitimi vermek daha mantıklı geliyor açıkcası bana çokta zorlamak lazım 🤷🏼‍♀️

Benim kızda 23aylık bana çok erken geliyor bu aylar. Ben asla kendimi hazır hissetmiyorum şuan😀 yazın eğitimi vermek daha mantıklı geliyor açıkcası bana çokta zorlamak lazım 🤷🏼‍♀️
Bende hissetmiyordum ama benim kız şort tişort aşığı kış çocugu ama yaza bayılıyor kaka yaptını düşün şortta ve yazın her Yerdeyiz ya ne bilim kışın soğukta evdeyiz çiş eğitiminde gözün yemiyor bir yere gitmeye ne zman nerde ne yapacak belli değil hazır olmasına bağlı tim sinyaller vardı bizde birde ertelemek istemiyorum da başladık elinde sonunda bu kaçırmazlar oluyor ama benim psikoloji pert zormuş bu memeden keserken zor bile değilmiş onu anladım ya en zor tuvalet eğitimi buda olduğumu tamamdıır😜😜😜

Ben lazimligi en çok oyun oynadığı salona koydum oraya çiş kaka dedim basda bez altındayken yapıyordu sonra bezi çıkardım öyle açık kaldı birgün baktım yaptı çiş aferin dedim..ama abartmadim sonra o lazimlik yavaştan tuvalet e gitti ablası vardı ablası tuvalet e gittiğinde oda gitti oturdu hep bekledi muhabbet filan,bir baktım kaka cis hep lazimlikda 😂 abla olunca çok kolay oldu.

Bende hissetmiyordum ama benim kız şort tişort aşığı kış çocugu ama yaza bayılıyor kaka yaptını düşün şortta ve yazın her Yerdeyiz ya ne bilim kışın soğukta evdeyiz çiş eğitiminde gözün yemiyor bir yere gitmeye ne zman nerde ne yapacak belli değil hazır olmasına bağlı tim sinyaller vardı bizde birde ertelemek istemiyorum da başladık elinde sonunda bu kaçırmazlar oluyor ama benim psikoloji pert zormuş bu memeden keserken zor bile değilmiş onu anladım ya en zor tuvalet eğitimi buda olduğumu tamamdıır😜😜😜
İnşallah başarbilirsiniz allah yar ve yardımcınız olsun😀😀

X