Üclü Arkadas Sorunlari

Digerlerini alcaltip, kendi hayatinizi yukseltmeye calisiyorsunuz. Yanlis seçimler yaptiginizi kabul edemiyorsunuz. Siz 2 cocukla tek maas gecinmeye calisiyorken digerlerinin "koca parasi" yemesi sizi rahatsiz ediyor degil mi?

Kaçmış gitmiş konu sahibi. Umarım arkadaşlarınız burayı görüp okurlarda size gerekeni yaparlar. Kalbiniz çok kötü.

Gitmissiniz ama ben yine de yazayım,icimde kalmasın.
Siz okul bitmeden evlenip 2 çocuk yapıp tek maaşla bir şey görmeden yaşayınca, aynı zamanda evlendiğiniz ama maddi olarak rahat olan arkadaşınız gözünüze batmış. Adı da sonradan görme olmuş. Tesellinin böylesi :KK70:
Böyle arkadaşlıkta olmaz olsun. Yokluktan birbirinize tahammül ediyorsunuz muhtemelen.

Bu konudaki dert ne? Sanırım arkadaşlardan birinin hem yüksek lisans yapıp hem de maddi durumu iyi bir adamla evlenmiş olması size dert olmuş ahahahahahah
Çünkü konu sahibi babadan görmeymiș,
Arkadaşı evlendikten sonra kocasından dolayı zengin olup "kocadan ve de sonradan görme" olmuş.
Ne munasebet yani, arkadaşı fakir dogduysa fakir kalmalıydı(!) neyine onun zengo koca. O zenginliğe sahip olabilecek olan yalnizce konu sahibi, cunki o babadan görme 😜

Merhaba kızlar, durum şu, biz neredeyse 10 yıldır arkadaşız. Üni den beri. Birbirimizin düğün ünde şahidi bile olduk ve üçümüzden ikisinin çoçukları bile oldu. Fakat ben, sanki değiştik ve sanki yeni huylar ortaya çıkıyor.
Ben, ikisiyle üni de baştan beri arkadaş fakat bir yıl sonra daha samimi oldum. Biz 5 kız dık, 2 si gitti sonra 3 olduk. Hepisiyle anlaştım. Ama hiç birimiz biriyle tıpa tıp aynı değil. Üçümüzde farklıyız aslında. Ama ben anne olduğumdan ve okulu hala bitiremediğimden dolayı, kendimi bazen dışlanmış hissettim. Ama belli etmedim. Herzaman ayak uydurmaya çalıştım. Birisiyle daha samimiyim çünkü o ve ben aynı anda evlendik. Kocalarımızda kanka oldu. Diğeri doğal olarak herzaman katılamadı. Ama o ikisi yüksek lisansı birlikte yaptı ve öyle ortak yönleri hep kaldı. Aslında benim o diğer arkadaşla fazla ortak yanım olmadan. Sanki birimiz hepimizi idare ediyor. Diğer arkadaş 2 yıldır evli. Onun kocasıda dahil oldu. Ama sanki mecburluktan bize katılıyor gibi. WhatsApp grupta pek yazmaz fazla dahil olmaz ve fikir pek sunmaz. Sadece dahil olur. Diğer arki evlendikten sonra para gördü. Maalesef aılesinden bir şey görmedi ne tatil ne de bir baba. Doğal olarak sonradan görme biri oldu. Diğeri de evlenmek için evlendi gibi ben se okulu bitirmek üzereyim ve iki küçük evladım var. Mutluyum ve kocadan görme değil babadan görmeyim. Ve napayım bilemiyorum. Çocuklu arki sevindirik zırt pırt evladını övüyor, parasıyla hava atmas ama parasıyla rezil olur koca sıda kendide cimri, bızım maddıyat kıt çünkü ben henüz çalışmıyorum eşiminde maaşı anca yetiyor. Ama benim için hiç sorun değil. Tatil de olsa araba da olsa hep oldu benim. Gözüm tok. Ana işte aslında çok değer verdiğim insan böyle olunca buluşmaların tadı kaçtı ama bilmiyorum… onlarsız bi hayat hayal edemiyorum….
Sorun sende bebeğim.
Onlarsız hayat düşünemiyorum dediğin kişilerden birini bize sonradan görme olarak anlattın diğerini de koca manyağı olarak tanıttın.:işsiz:

Çünkü konu sahibi babadan görmeymiș,
Arkadaşı evlendikten sonra kocasından dolayı zengin olup "kocadan ve de sonradan görme" olmuş.
Ne munasebet yani, arkadaşı fakir dogduysa fakir kalmalıydı(!) neyine onun zengo koca. O zenginliğe sahip olabilecek olan yalnizce konu sahibi, cunki o babadan görme 😜
Öfff kendi de bulsaymış zengo koca, hem fakirlen evleniyorlar hem de gözleri kalıyor hayret bişey.

Merhaba kızlar, durum şu, biz neredeyse 10 yıldır arkadaşız. Üni den beri. Birbirimizin düğün ünde şahidi bile olduk ve üçümüzden ikisinin çoçukları bile oldu. Fakat ben, sanki değiştik ve sanki yeni huylar ortaya çıkıyor.
Ben, ikisiyle üni de baştan beri arkadaş fakat bir yıl sonra daha samimi oldum. Biz 5 kız dık, 2 si gitti sonra 3 olduk. Hepisiyle anlaştım. Ama hiç birimiz biriyle tıpa tıp aynı değil. Üçümüzde farklıyız aslında. Ama ben anne olduğumdan ve okulu hala bitiremediğimden dolayı, kendimi bazen dışlanmış hissettim. Ama belli etmedim. Herzaman ayak uydurmaya çalıştım. Birisiyle daha samimiyim çünkü o ve ben aynı anda evlendik. Kocalarımızda kanka oldu. Diğeri doğal olarak herzaman katılamadı. Ama o ikisi yüksek lisansı birlikte yaptı ve öyle ortak yönleri hep kaldı. Aslında benim o diğer arkadaşla fazla ortak yanım olmadan. Sanki birimiz hepimizi idare ediyor. Diğer arkadaş 2 yıldır evli. Onun kocasıda dahil oldu. Ama sanki mecburluktan bize katılıyor gibi. WhatsApp grupta pek yazmaz fazla dahil olmaz ve fikir pek sunmaz. Sadece dahil olur. Diğer arki evlendikten sonra para gördü. Maalesef aılesinden bir şey görmedi ne tatil ne de bir baba. Doğal olarak sonradan görme biri oldu. Diğeri de evlenmek için evlendi gibi ben se okulu bitirmek üzereyim ve iki küçük evladım var. Mutluyum ve kocadan görme değil babadan görmeyim. Ve napayım bilemiyorum. Çocuklu arki sevindirik zırt pırt evladını övüyor, parasıyla hava atmas ama parasıyla rezil olur koca sıda kendide cimri, bızım maddıyat kıt çünkü ben henüz çalışmıyorum eşiminde maaşı anca yetiyor. Ama benim için hiç sorun değil. Tatil de olsa araba da olsa hep oldu benim. Gözüm tok. Ana işte aslında çok değer verdiğim insan böyle olunca buluşmaların tadı kaçtı ama bilmiyorum… onlarsız bi hayat hayal edemiyorum….
Okuyamadım bile, ne demek istiyorsunuz amaç ne?

Öfff kendi de bulsaymış zengo koca, hem fakirlen evleniyorlar hem de gözleri kalıyor hayret bişey.

Aaaaa Katip lütfen ama zengin kocalar sadece gösteriş seven kadınlar için :KK70:
Yoksa Prosun diye kendini buranın ağası mı sandın ahsagdhgas
Konu sahibi diğer konusunda Prolara takmış nedense anlamadım :KK70:

Aaaaa Katip lütfen ama zengin kocalar sadece gösteriş seven kadınlar için :KK70:
Yoksa Prosun diye kendini buranın ağası mı sandın ahsagdhgas
Konu sahibi diğer konusunda Prolara takmış nedense anlamadım :KK70:
Ben bulamadım mesajlara baktım da.

Bir de, arkadaşlari icin o kadar saydirip, sonrada onlarsız da bir hayat hayal edemediğini yazmış

Yildizcigimin bu kadar fesat oldugunu sanmiyorum ama Sanırım bir çeşit Yıldız tilbe'yle karşı karşıyayiz

"hepinizden nefret ediyorum ama yalnız da canım sıkılıyor"​

Onda olan zaten bendede var, bende olan ondada var. Şük

Diger konunuzda "bizde maddiyat kıt" yazmiştiniz. 2 cocuk var calismiyorsunuz, maddiyat kıt diyorsunuz nasil zengin koca parasi görmüş ve kendisi de calisan alim gücü de yuksek arkadasinizla ayni oluyorsunuz simdi?
Sürekli agiz değistiriyorsunuz insanlari ikna etmek icin.

Gene sevecen kızlarmış sizin kadar sevimsiz kıskanç kompleksli birini bunca yıl taşımışlar defetmemişler. Kıymetlerini bilin kimse sizle arkadaş olmaz yapayalnız kalırsınız

Gene sevecen kızlarmış sizin kadar sevimsiz kıskanç kompleksli birini bunca yıl taşımışlar defetmemişler. Kıymetlerini bilin kimse sizle arkadaş olmaz yapayalnız kalırsınız
Yıllarca kendisini üstün gördü şimdi arkadaşlarının durumu iylesince katlanamadi. Eşim ailesinden yardım almadan hep bir şeyler yapmış, şu anda arkadaşlarına göre daha iyi kazanıyor ve bir kaç arkadaşında bunu gördüm . Eşim iyi şeylere layık değil gibi davrandiklarina şahit oldum . İnsanlar istiyor ki aile evinde zorlaniyorsa ömür boyu zorlansin , sınıf atlayamasin

kıskanmıyorum derken bile çatır çatır kıskanmışsınız yoksa bu kadara kafanıza takıp konu açmazdınız, Allah yar ve yardımcıları olsun arkadaşlarınızın

X