Ultrasonda rahimde sıvı

gonulkhvesi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2024
6
0
25
Merhaba lütfen başına gelen veya fikri olan bana yardım etsin kafama takmaktan delirmek üzereyim hormonlarımı kontrol ettirmek için kadın doğuma gitmiştim 1 hafta önce kist varmı yok mu diye de ultrason ile baktı doktor hormonlarım gayet iyi kist de yok yumurtalıklarında iyi görünüyor dedi ama rahimde iki tüpün arasında bi sıvı gördüğünü söyledi ne olduğunu anlamadım ama önüne gelmişler tüplerde birşey görünmüyor yeşil akıntın varmı diye sordu benim akıntılarım pek olmaz yeşil hiç olmadı krem gibi yada sarı gelir arada 2 ay sonra tekrar gel dedi geçmezse tekrar bakalım enfeksiyon da olabilir dedi ben evhamlanıp fitil kullanmaya soğan suyu içmeye başladım 1 buçuk yıldır evliyiz bebek istiyoruz yeni başladık denemelere fitil veya soğan suyu bu duruma çare olabilir mi tüplerim tıkalı mıdır sizce ama doktor onu görmedim normal dedi daha 25 yaşındayım internetten bakınca da iyice korktum geçen yıl vajinal muayenede akıntım çıkmıştı doktor o zaman da enfeksiyon demişti fitil vermişti ama hiç kullanmadığım için korkup kullanamamıştım ordan kalma ihtimali olabilir mi

X