Ultrasonuma bakarmisiniz ikiz gebeler

sebdicek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2010
2.045
12
Bu benim ilk utrasonum burda 3+6 daha ikinci kontrole gitmedim doktor ikizmi acaba dedi tereddut etti birde siz bakarmisiniz

Eklentiler

• $1397632033930.jpg
    25,8 KB · Görüntüleme: 379
Ciddimisin yaaa

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu benim ilk utrasonum burda 3+6 daha ikinci kontrole gitmedim doktor ikizmi acaba dedi tereddut etti birde siz bakarmisiniz

Benin ikizlerim 30 aylik. Cok benziyor. Ben 7 haftalikken biri tamamen belirgin biri kararti seklindeydi. 9 haftalikken emin oldu dr ve biz. İkiside keselerin icinde bazi yerleri olusmus hareket ediyorlardi cok guzel bi duygu insaallah sizede nasip olur

Reactions: mbz

eevet canımm belli zatn :)) iki kese var orada

Ayyyy inanamiyorum yaaa kan pihtisi olamazmi acaba

Ayyyy inanamiyorum yaaa kan pihtisi olamazmi acaba

Bana dr once bir belirgin jeaeyi gorduya yandaki yerlesme kanamasi dedi 9 haftalikken surpriiiiiiiiizzz

Kan testi yaptirdiysaniz ikizse deger normalin ustunde cikiyor. Hormonlar iki kat oldugu icin. Tabi diger bulanti filanda iki kat

Size haber veririm haftaya gitcem

İkiz bebeklerin ilk haberini DR Hasan yıldız 4 boyutlu ultrason çekip müjdeyi vermişti bize, fotoğraflarnıda cd olarak çekip vermişti saklıyoruz cd yi yeğenlerim şimdi 5 aylık çok güzeller maşallah,, sizede sağlıklı bebekler

Arkadaslar tek mi ikiz degilmis onu haber vereyim dedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…