Ümraniye de en iyi kadın doğum doktoru

pembe dusler

Guru
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2010
1.039
359
Merhaba bayanlar..Ümraniye de afiyet hastanesini çoğu kişi beğenmiyor sadece fazilet hanım varmış iyi olan o da SGK geçmiyormuş o doktorda.erdem Hastanesi'nde iyi yorum yazmamışlar funda hanımı öneriyolar.kafam karıştı önereceğiniz hastane doktor var mı

İlk doğumumu Erdem hast Funda hanımda yaptım. Hem hastane hem de doktordan memnun kaldım. Şu an Ankaradayım keşke orda olsam da yine gitsem 😀

Her gebeligimde kontrollerimde erdem hastanesine gittim. Gebelik sonlandirmami yine erdem hastanesinde yaptim. Nobetci doktor olmasina ragmen cok ilgiliydiler ebeleri oyle sabaha kadar acıdan bağırdim kardesleri gibi gelip teselli ettiler elimi tuttular ben memnun kalmistim. Kiz kardesim 2 dogumunuda erdem de yapti yasemin hanim vardi suanda yok ama ben zarifa kerimova ya gitmistim isterseniz bi muayene olun

Merhaba bir tane oglum var 3 bucuk yasinds susn 5 haftlk gebeyim ilk dogumumu çamlıcs erdemde tülay kaya ile yaptim cok memnjn kaldm ve camlics erdemde önceden sükrsn akalin vardi ondands cevrede cok memnun olan vardi suan kendine ozel polk acmis hatta instagramda sukran akalin hesabina bakabilirsinz ama kendi deneyimledigim kadari ile tülay kayayıda oneririrm eger hala camlica erdemdeyse tekrar onunla dogum yapmak istiyorum bu arads ilk zorunlu sezeryandı

Birde bende afiyet e gittim ilk hamileligmde daha bebegimin cinsiyetini bile ogrenmedigim donemlerde ilk heyecan ve tecrubesizligimle sezeryana tesvik edilmeye calisildi

Her gebeligimde kontrollerimde erdem hastanesine gittim. Gebelik sonlandirmami yine erdem hastanesinde yaptim. Nobetci doktor olmasina ragmen cok ilgiliydiler ebeleri oyle sabaha kadar acıdan bağırdim kardesleri gibi gelip teselli ettiler elimi tuttular ben memnun kalmistim. Kiz kardesim 2 dogumunuda erdem de yapti yasemin hanim vardi suanda yok ama ben zarifa kerimova ya gitmistim isterseniz bi muayene olun
Bende seneler önce kızımı orda doğurmuştum gayet memnun kaldımAma nedense çakmak erdem hastanesiyle ilgili hep kötü yorumlar okudum.orda önceden doğum yapmama ragmen korktum doğrusu.

Fazilet hanım varmış afiyet te iyi bi doktor dediler ama sezeryanla yönlendiriyomuş
Ben gebeligimin ilk haftalrinda gitmistim afiyete gittigim dr yabanciydi kadindj suan yok adini unuttum beni o tesvik etmeye clsmisti ustlk hamileligin daha cok basindayken fazilet hanimsa oraya her gittigimde en cok hastasi olan kisiydi meth edildigini duymustum ama hic kontrol olmamistim 12 haftadan sonra afiyet ve devlete hastanelerine karisik giderek cinsiyet ogrenmeye calismistim taaa ki 18 haftama kadar butun doktorlar kiz gbi ama emin degilm erkek gibi ama emin degilim diyip durmislardi bende en son yine cinsiyeti kesinlestirmek icin afiyete gitmistim genel kontrllerimi yapan yabanci dr orda olmadgi icin fazilet hanima girmistm birkere cok samimiydi guler yuzluydu arkds gbi davrandi bebegim cinsiyetini gostermedi tatli birseyler ye 1 saat snra yine bakalm demisti ve baya ilgiliydi en son o doktor tüm cabalari ile bakip %100 erkek demisti ve kesinlesmisti Allah razi olsun :KK70:

X