Unutamıyorum

Onunla hiç göz göze gelmedik üç sene önce 3 ay konuşmuştuk her şey harikaydı hayatımın aşkını buldum diyordum sonra ayrılıp barışmalı 2 sene geçti. Ne o beni unutabildi ne de ben onu tek bir adımda yine bir araya geliyorduk. Geçen sene ocak ayında bu sefer kesin bitti diye kendisi ayrıldı benden ona yalvarmıştım gitme diye. Ama o dinlemedi her zamanki gibi kaçtı. Seni normal insan olarak seviyorum demişti.. Aradan 8 ay geçti ve ben yeni birisine şans verdim unuturum belki diye. Kendisi bana 10 ay sonra yazdı ben de aşırı öfkelendim onun için o kadar acılar çektim o ise istediği zaman hayatıma girip istediği zaman çıkıyordu. Üstelik beni sevdiğini bile bilmiyordum. Geldiği için kızmıştım madem gelecektin neden gittin diye.. Tabi ona böyle söylemedim seni çoktan unuttum hayatımda biri var vs diye yazdım üzülsün istedim. Ama her şey farklı olabilirdi diye de yazmayı ihmal etmedim bir parçam hala ondaydı.. Neyse ben yeni konustugum cocukla sevgili oldum ve 6 ay sonra ayrıldım çok geç fark etsem de o çocukla asla konuşmamalıydım büyük hataydı hiçbir ortak noktamız yoktu. Ayrıldıktan bir ay sonra unutamadığım kisiye yazdım fakat artık beraber olamayacagımızı söyledi Sebebi de sevgim ona samimi gelmiyormuş başkasının elini tuttum başkasını öptüm diye. Ona sonsuz hak veriyorum ama zamanı da geriye alamıyorum uzun uzun mesajlar attım kendimi ifade ettim beni anladığını fakat yine de istemediğini söyledi.. Benim de bir kalbim vardı ezip gectin dedi bence gurur yapıyor hala beni sevdiğinin farkındayım ama olmuyor işte... Bir daha yazma lütfen dedi bu yüzden yazamıyorum. Yarım kalmışlık duygusunu da aşamıyorum. Bana evet deseydi nasıl bir hayatımız olurdu diye düşünmeden edemiyorum. Başka birisiyle beraber olduğunu görünce ne hissederim tahmin bile edemiyorum. Beni istemediğini söylediği için adım atamıyorum. Sürekli stalklıyorum ve unutamıyorum ne yapmam gerekiyor?
Size canı sıkıldığında, kafası estiğinde gelip giden biriyle ne kadar sevsenizde olmayın çünkü ileride aşkınız büyüdüğünde yarı yolda bırakacak ve daha büyük bir kalp kırıklığıyla baş etmek zorunda kalacaksınız. Böyle erkekler her zaman gider gelir hayatı anlık yaşar. Sizi sevmiyor belli bunu böyle söylüyorum kusura bakmayın ama sevse zaten oyun oynar gibi davranmazdı. Boşverin o yüzden.

Buluşmak istemedi hiç görmedim

Bu cümleyi konunuzun en başına yazmalıydınız. Konunuzu okuyan ve zamanını çaldığınız insanların hakkına giriyorsunuz.

Konu girişiniz o kadar melankolik ki , " görmüştür herhalde" diyor insan ilk okuduğunda.

Onunla hiç göz göze gelmedik üç sene önce 3 ay konuşmuştuk her şey harikaydı hayatımın aşkını buldum diyordum sonra ayrılıp barışmalı 2 sene geçti. Ne o beni unutabildi ne de ben onu tek bir adımda yine bir araya geliyorduk.

Telefonda sesli mi konuştunuz , birbirinize çağrı mı attınız , mesaj mı attınız , ne yaptınız ?

Okuyor musunuz , çalışıyor musunuz ?

Bu cümleyi konunuzun en başına yazmalıydınız. Konunuzu okuyan ve zamanını çaldığınız insanların hakkına giriyorsunuz.

Konu girişiniz o kadar melankolik ki , " görmüştür herhalde" diyor insan ilk okuduğunda.

Telefonda sesli mi konuştunuz , birbirinize çağrı mı attınız , mesaj mı attınız , ne yaptınız ?

Okuyor musunuz , çalışıyor musunuz ?
Dedim ya hanımefendi göz göze gelmedik diye neden hakkınıza giriyorum anlamadım

Dedim ya hanımefendi göz göze gelmedik diye neden hakkınıza giriyorum anlamadım

Ana dilimize hakim olsak ne güzel olur.

Onunla hiç göz göze gelmedik üç sene önce 3 ay konuşmuştuk her şey harikaydı hayatımın aşkını buldum diyordum sonra ayrılıp barışmalı 2 sene geçti.

Cümlenize devam ederken kullandığınız "sonra" ifadesi ve ayrılıp barışmalı 2 yıl geçti cümlesi sebebiyle ; bu insanla sonrasında görüşmüş olma ihtimaliniz de düşünülüyor.

Buraya kadar olan kısımda anlaştıysak , gelelim bu sanal kişiyle olan iletişiminize.

Telefonda sesli mi konuştunuz , birbirinize çağrı mı attınız , mesaj mı attınız , ne yaptınız ? Nereden ve nasıl birbirinizi bulup konuşmaya başladınız ?

Karşınızdaki kişiyi neden hiç görmediniz ? Görüntülü görüşme yapmadınız ?

Ana dilimize hakim olsak ne güzel olur.

Cümlenize devam ederken kullandığınız "sonra" ifadesi ve ayrılıp barışmalı 2 yıl geçti cümlesi sebebiyle ; bu insanla sonrasında görüşmüş olma ihtimaliniz de düşünülüyor.

Buraya kadar olan kısımda anlaştıysak , gelelim bu sanal kişiyle olan iletişiminize.

Telefonda sesli mi konuştunuz , birbirinize çağrı mı attınız , mesaj mı attınız , ne yaptınız ? Nereden ve nasıl birbirinizi bulup konuşmaya başladınız ?

Karşınızdaki kişiyi neden hiç görmediniz ? Görüntülü görüşme yapmadınız ?
Bence siz yanlış anlamışsınız çünkü ben onunla hiç göz göze gelmedim diyerek ilişkimizin bir özelliğinden bahsettim kimsenin hakkına girdiğimi sanmıyorum

X