Üstüne mi görüyorum acaba yada yerleşme kanaması mı?

Merhaba kızlar. Ben yaklaşık 10 tane kadar erken gebelik testi yaptım 5 tane kadarında gözle görülür bir hayalet çizgi var. Adetim başlamadan 1 hafta önce kahverengi lekelenmem oldu. Bugün ise regl e benzer bir şey yaşıyorum. Pede kahverengi akıntı geldi sadece. İdrar yaparken açık kırmızı bir şey böyle inanılmaz su gibi yani reglde ki gibi yoğun değil. Ve kokusu adet kanamasına hiç benzemiyor.Çok şaşkınım ... Test yapmaya utanır oldum kendimden. Ama bir türlü ikna olamıyorum regl olduğuna.

Benimde iki gün önce beyaz akintim oldu 16 gün gecti adetim bugün de pempe akintim oldu acaba hamile olabilirmiyim adetimmi acaba diyede test ypasim yok husrana ugramak istemiyorum tekrar hamile olabilirmiyim sizce

Merhaba kızlar. Ben yaklaşık 10 tane kadar erken gebelik testi yaptım 5 tane kadarında gözle görülür bir hayalet çizgi var. Adetim başlamadan 1 hafta önce kahverengi lekelenmem oldu. Bugün ise regl e benzer bir şey yaşıyorum. Pede kahverengi akıntı geldi sadece. İdrar yaparken açık kırmızı bir şey böyle inanılmaz su gibi yani reglde ki gibi yoğun değil. Ve kokusu adet kanamasına hiç benzemiyor.Çok şaşkınım ... Test yapmaya utanır oldum kendimden. Ama bir türlü ikna olamıyorum regl olduğuna.
Merhaba gelen akıntı adet miymiş? Ben de sizinle aynı durumu yaşıyorum şu an geçen hafta 3 4 gün süren bir kahverengi akıntı başladı bitti akıntı normale döndü sonra bugün yine kahverengi akıntı başladı adet sökülüyor diyorum ama adet gibi değil su gibi ama açık kahverengi

Merhaba gelen akıntı adet miymiş? Ben de sizinle aynı durumu yaşıyorum şu an geçen hafta 3 4 gün süren bir kahverengi akıntı başladı bitti akıntı normale döndü sonra bugün yine kahverengi akıntı başladı adet sökülüyor diyorum ama adet gibi değil su gibi ama açık kahverengi
1 2 gün adete benzer bir kanama oldu bittikten sonra doktora gittim. Yoğun vajinal enfeksiyonum olduğunu söyledi. Antibiyotik kullandım. Ama kesinlikle yaşadığım en farklı adet kanamasıydı. Demek ki enfeksiyondan da olabiliyormuş.

Geçen yıl ağustos da yani 6 ay önce felan 2 ncı kez kimyasal gebelik olayı yaşamıştım adetimin son günü beraber olup 7 ncı gün lkelemem ağrım olunca kan vermiştim 489 çıkmıştı Dr gittim kimyasal dedi bugün adetim biteli 7 .ncı günüm 3 gündür felan böyle kasıklarımda hafif adet olacakmiskm gibi bir his adet öncesi içim bir hoş oluyor değişik birşey olur öyle oluyor şuan ama başka bir belirti yok sadece adet öncesi yaşadığım sendromun biraz daha hafiffini gün içinde seyrek olarak yaşıyorum sizce bir gebelik olabilir mi 3 yıldır evliyim ve çocuk istiyoruz

1 2 gün adete benzer bir kanama oldu bittikten sonra doktora gittim. Yoğun vajinal enfeksiyonum olduğunu söyledi. Antibiyotik kullandım. Ama kesinlikle yaşadığım en farklı adet kanamasıydı. Demek ki enfeksiyondan da olabiliyormuş.
Benim de öyle sabah test yaptım negatifti bugün akşama doğru göğüslerim de sızlamaya başladı. Garip olan birşey daha var adet olacakmış gibi kasıklarım falan ağrıyor o adet hissini yaşıyorum biraz bu lekelenme oluyor adet gibi hissediyorum ama lekeden öteye geçmiyor adetim de 3 4 aydır olmuyor o yüzden böyledir diyorum ama bakalım ne çıkacak

Geçen yıl ağustos da yani 6 ay önce felan 2 ncı kez kimyasal gebelik olayı yaşamıştım adetimin son günü beraber olup 7 ncı gün lkelemem ağrım olunca kan vermiştim 489 çıkmıştı Dr gittim kimyasal dedi bugün adetim biteli 7 .ncı günüm 3 gündür felan böyle kasıklarımda hafif adet olacakmiskm gibi bir his adet öncesi içim bir hoş oluyor değişik birşey olur öyle oluyor şuan ama başka bir belirti yok sadece adet öncesi yaşadığım sendromun biraz daha hafiffini gün içinde seyrek olarak yaşıyorum sizce bir gebelik olabilir mi 3 yıldır evliyim ve çocuk istiyoruz
Yüksek ihtimalle yumurtlama dönemindesiniz bugünleri değerlendirin. Adet bittikten sonra olarak değil adetin başladığı ilk günü baz alın döngünün ortasında düzenli adet oluyorsanız yumurtlama dönemi olur

Tamam dir canım yumurtlama döneminde böyle hiç olmayınca supe duydum teşekkür ederim
Rica ederim. Benim yumurtlama dönemimde de adet ağrısı gibi ağrı olur hatta ağrım olduğu için biz pek o günleri değerlendirmezdik yumurtlama testi yapınca anladım sizinki de yüksek ihtimalle öyledir çünkü hamile olsanız bile belirtileri yaşamanız için çok erken

Merhaba benim adetim 4 gün gecikmişti evdeki testlerim de pozitifti kan tahlili yaptım onda da gebelik çıktı ama gecikmenin 4. Günü akşam adet oldum doktorla falan görüştüm 2 gün sonra tekrar tahlil yaptır dedi yükselme ihtimali var mu değerlerimin yoksa düşük mü yaptım

Merhaba benim adetim 4 gün gecikmişti evdeki testlerim de pozitifti kan tahlili yaptım onda da gebelik çıktı ama gecikmenin 4. Günü akşam adet oldum doktorla falan görüştüm 2 gün sonra tekrar tahlil yaptır dedi yükselme ihtimali var mu değerlerimin yoksa düşük mü yaptım
Eğer adet kanaması yaşaysanız kimyasal olabilir ama kan gibi değil de kahverengi pembe akıntı gibiyse yerleşme kanaması olabilir 3. ihtimal de bazıları adet gördüğü halde hamile olabiliyor o da düşük bir ihtimal nadir kişilerde oluyor hakkınızda hayırlısı

İki gündür kahverengi lekelenmelerim vardı ama bu sabah öyle bir adet sancısı tuttu ki öleceğim sandım. Pıhtılı kanamam oldu. Yarına kadar kesilirse doktora gideceğim, kesilmezse adettir artık. Herkese hayırlısını nasip etsin Allahım.

Merhaba adetim bu Mart ayının 13 de olması lazımdi bnde 11 rinde kahve rengi lekenlenme. Geldi 2 gün boyunca peçeteye sildikce sonrada 2 gün adet sürdü gene kahve rengi lekenme oldu acaba üstüne görme olabilir mi şuanda göğüs ağrılarım var 2 aydır adete yakın da ağrımaz hic ama şuanda ağrıyor test yapsam çıkar mı ki hani üstüne görme olur mu böyle

X