Utangaçlık anım

angel123456

Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2020
50
19
25
Merhaba bu anımı sizlere anlatmak istiyorum içimde bir kuruntu gibi kaldı ilk iş deneyimlerimden biriydi eğitimdeydik normalde utangaç bir insanım insanların yanına gidip hiç tanışmam sohbet etmem ama ilk nolcak ki gitsem dedim yemek arasıydı bende yemeğimi aldım birilerinin yanına geldi oturabilir miyim dedim tabi otururkende sohbet ettim yemeklerini yiyim kalkılar 1 2 dakika falan oturdular masada tek kaldım başka bir masadakilerde bana bakıp konuştular bu benim için kötü bir an oldu daha sonra kimsenin yanına sohbet etmedim şuan arkadaşlarom var tabi ama yeni ortama girince insanların yanına gitmeye korkuyorum sizce nasıl aşarım bu korkumu

Bence hiç kimseyi takma isteyen istediğini konuşsun evet anlıyorum seni o an kötü olmuş cidden ama boşver insanları çok ciddiye almamak lazım sen kendi adına kendi konfor alanından çıkıp güzel bişey yapmışsın böyle düşün bence ☺️

Bence hiç kimseyi takma isteyen istediğini konuşsun evet anlıyorum seni o an kötü olmuş cidden ama boşver insanları çok ciddiye almamak lazım sen kendi adına kendi konfor alanından çıkıp güzel bişey yapmışsın böyle düşün bence ☺️
Teşekkür ederim 1 2 sene geçti üzerimden içimdr kaldı ben bu yüzden yanıma gelen insanların yanından kalkmam genelde yemek yiyorsa bile beklerim yesin öyle kalkıyım öyle kalkıyım çokta takmamak lazım dediğin gibi 🤗

Teşekkür ederim 1 2 sene geçti üzerimden içimdr kaldı ben bu yüzden yanıma gelen insanların yanından kalkmam genelde yemek yiyorsa bile beklerim yesin öyle kalkıyım öyle kalkıyım çokta takmamak lazım dediğin gibi 🤗
Kesinlikle... Ama ne kadar ince düşüncelisiniz ne olursa olsun hep böyle kalın.. 🤍☺️

Hayatta rezil olduğunuz, yer yarılsa içine girsem dediğiniz anları düşünün, 2-3-4 kim bilir kaç tane gelir insanın aklına.
Peki Ali'nin, Ayşe'nin rezil olduğu anları düşünün...
Yok. Sıfır.
Kendi rezilliklerimizi hep hatırlarız da başkalarınınkini hatırlamayız. E biz de diğer insanlar için "başkaları" değil miyiz?
Bu yüzden yapmak istediğiniz her şeyi yapın, söyleyin. Ve başkalarını umursamayın.

X