Uterus bicornis ve kaybolan ikiz

panikdepresif

Üye
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2016
99
158
40
Arkadaşlar merhaba,
Aranızda hem uterus bicornis teşhisi konmuş hem de ikiz gebeliği olup biri sonlanan var mı?
Ben şu anda SAT a göre tam 11 haftalık hamileyim. 7 haftalıkken kanamam başladı, progestan ve yatak istirahati verildi. 15 gün içerisinde 4 kere yoğun kanama yaşadım. Bu sırada bebeklerin 2 tane (biri sağda, diğeri solda) olduğu ve rahmimin kalp şeklinde oldugu görüldü. Bundan yaklaşık 1 hafta sonra da bebeklerden birini kaybettim. Kanamam durdu fakat kanama alani duruyor.
Bu ve buna benzer bir durum yaşayıp da bebeğini kucağına alan var mı?

Geçmiş olsun . Ben de çok problem yaşamıştım düşündükçe daha da yaşıyorsun olumlu düşün herşey güZel olacak ve bebeğini sağ Salim kucağıma Allah’ın izniyle alırsın geçmiş olsun tekrardan

Evet aynı problem değil fakat benim doktorum psikoloğum gibiydi ve de ekstra psikolog arkadaşımdan fayda görmüştüm nasıl geçti anlamıyorsun ne çok üzülmüşüm önemli olan kendini telkin edebilmek. Geçmiş olsun canım

Arkadaşlar merhaba,
Aranızda hem uterus bicornis teşhisi konmuş hem de ikiz gebeliği olup biri sonlanan var mı?
Ben şu anda SAT a göre tam 11 haftalık hamileyim. 7 haftalıkken kanamam başladı, progestan ve yatak istirahati verildi. 15 gün içerisinde 4 kere yoğun kanama yaşadım. Bu sırada bebeklerin 2 tane (biri sağda, diğeri solda) olduğu ve rahmimin kalp şeklinde oldugu görüldü. Bundan yaklaşık 1 hafta sonra da bebeklerden birini kaybettim. Kanamam durdu fakat kanama alani duruyor.
Bu ve buna benzer bir durum yaşayıp da bebeğini kucağına alan var mı?
Çok gecmiş olsun kalan bebeğinize sağlıkla kucagınıza alırsınız şnşallah. Kaçıncı haftada kaybettiniz ikizilerden birini. Bende 10 haftalık hamileyim 9. Haftada birinin kalbi durmuş. Sizde kalbi durduktan sonra değişiklikler oldumu belirtilerinizde acaba

Çok gecmiş olsun kalan bebeğinize sağlıkla kucagınıza alırsınız şnşallah. Kaçıncı haftada kaybettiniz ikizilerden birini. Bende 10 haftalık hamileyim 9. Haftada birinin kalbi durmuş. Sizde kalbi durduktan sonra değişiklikler oldumu belirtilerinizde acaba
Merhaba kusura bakmayın yeni gördüm mesajınızı. Ben çok erken kaybettim 7. Hafta gibiydi. Benim çok kanamam olmuştu, halsizlik vardı kafamı kaldıracak halim yoktu. Geçmiş olsun size de, teşekkür ederim amin.

X