Ütüleme Epilasyon

BektasKoyuAssos

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2014
247
82
Ütüleme epilasyon, diğer epilasyon çeşitlerinde olduğu gibi, sabit atışlarla foliküllerin yok olmasını yönelik bir uygulama değil, deri yüzeyi soğutulurken aynı anda sık atışlarla foliküllerin yavaş yavaş ısıtılarak bitirilmesini amaçlayan bir tekniktir. Cilt üzerine aynen ütü yapar gibi gezdirilen başlık, hem masaj etkisi yaparak kan dolaşımını artırıyor, hem de bu sayede acı duymadan rahatça lazer epilasyon işleminin yapılmasını sağlıyor. Bu sadeye hem cildinizde yanık ve yaralanma gibi sorunlarla karşılaşmıyorsunuz, hem de lazer epilasyon süreci ciddi anlamda kısalıyor.

Ütüleme epilasyonun avantajları nelerdir?

· Ütüleme epilasyonu her mevsim yaptırabilirsiniz

· Ütüleme epilasyon sırasında acı hissetmezsiniz

· Ütüleme epilasyon bronz ciltlere uygulanabildiği için epilasyon seanslarınıza bronzluğunuzun geçmesini beklemeden de uygulamayı devam ettirebilirsiniz

· Ütüleme epilasyon koyu cilt rengine, sarı, beyaz ve ya kızıl kıllara sahip olanlara yapılabiliyor

· Özellikle çok hassas genital böle epilasyon uygulamalarında, acı çekmeden seanslarınızı tamamlayabiliyorsunuz

· Ütüleme epilasyon, cildin tahriş olmasına, yanmasına ve yaralanmasına neden olmuyor

Hangi Lazer epilasyon cihazları ütüleme teknolojisine sahip, Ütüleme epilasyon yöntemi hangi cihazlar ile yapılabiliyor?

Ütüleme epilasyon cihazları sadece Alma Lazers firmasının çıkardığı patentli ürünlerdir. Ütüleme epilasyonun faydalarını ve uygulamaya gösterilen ilginin fazlalığını gören birçok firma, benzer cihazlar çıkarsalar da, hiç birisi Alma Lazers ütüleme epilasyon aletleri kadar yetkin çalışmamaktadır. Estetik International Sağlık Gurubu bünyesinde de bizler orijinal Alma Lazers ürünlerini kullanıyoruz. Kullandığımız ütüleme epilasyon teknik cihazlarından bazıları: Spa Accord, Soprano XL diode lazer, Harmony XL lazer ve Spa SHR.

Ütüleme epilasyon yöntemi, Ağrısız, acısız bir yöntem mi?

Ütüleme lazer epilasyon, cildi hem soğutup hem de kan dolaşımının hızlanmasını sağlayan masaj etkili başlıkla yapıldığı için acı hissedilmiyor. Diğer epilasyon tekniklerinde ağrı ve acının hissedilmesinin nedeni yüksek dozda lazer ışınının verilmesinden kaynaklanır. Oysaki ütüleme epilasyonda, düşük dozlarda ama folikülü yok edebilecek bir ısınma sağlayan, atış enerjisinin yoğun olmadığı ve dolayısıyla ciltte yanma ve hasara sebep olmayan uygulamalar yapılır.

Ütüleme epilasyonda Estetik International Farkı

Estetik International Sağlık Gurubu kliniklerimizde, hastalarımıza her zaman en kaliteli hizmeti sunabilmek için gelişen ve değişen teknolojileri yakından takip ediyoruz. Epilasyon konusuna da bilimsel bir yaklaşımla eğilirken, en gelişmiş tedavi olanaklarını sunmak için çalışıyoruz

Alexandrite, Nd:YAG, Diod gibi pek çok lazer teknolojisini Estetik International bünyesindeki kliniklerimizde uygularken, hiçbir lazer cihazının göremediği beyaz ve sarı tüyler için de şimdiye kadar iğneli epilasyon ve farklı makinalarla lazer epilasyon uygulaması yaparak çözüm geliştiriyorduk. Şimdiyse, epilasyon işlemlerine en iyi tamamlayıcı olan ütüleme epilasyonu, tüm şubelerimizde hastalarımızın hizmetine sunuyoruz.

epilasyonda fiyatlarınıız nasıl?

Merhaba,

İletişim bilgilerinizi özelden mesaj olarak atarsanız, size en kısa zamanda geri dönüş yapacağız. Sağlık Bakanlığı'nın aldığı karara göre dijital ortamda fiyat bilgisi veremiyoruz. Lütfen Adınızı, Soyadınızı, Telefon ve email adresinizi özel mesaj olarak bize ulaştırınız.

Merhaba,

yasadigim sehirde özel bir hastane ´Alma Soprano Acorro´ cihazi ile epilasyon islemi sunuyor. Sizce bir dermatolji uzmani gerekli tecrübeye sahip midir? Epilasyonun dermatoloji bölümüne girdigini bilmiyordum, merak ediyorum.

Merhaba,

yasadigim sehirde özel bir hastane ´Alma Soprano Acorro´ cihazi ile epilasyon islemi sunuyor. Sizce bir dermatolji uzmani gerekli tecrübeye sahip midir? Epilasyonun dermatoloji bölümüne girdigini bilmiyordum, merak ediyorum.

Merhaba,

Lazer epilasyon cilt tipine ve tüy tipine uygun cihazla belirlenen bir tedavidir ve dermotologların ilgilenmesi uygundur. Önemli olan doktor kontrolünde uzmanlar tarafından yapılmasıdır. Bahsettiğiniz cihaz ütüleme epilasyon cihazı dalga boyu yüksek olduğu için özellikle incelmiş ve rengi açılmış tüylerde etkilidir. Kalın ve köklü tüylerde alexandrite türü bir cihazla başlanmasını tavsiye edebiliriz.

Cevabiniz icin cok tesekkür ederim.
Olive ten rengine sahibim ve tüyler siyah renkte, ilk basta sadece yüzümdeki tüylerden kurtulmak istiyorum, sanirim bu cihaz bana uygun olacak.

fiyat konusunu yazabilir misiniz?

Merhaba,

İletişim bilgilerinizi özelden mesaj olarak atarsanız, size en kısa zamanda geri dönüş yapacağız. Sağlık Bakanlığı'nın aldığı karara göre dijital ortamda fiyat bilgisi veremiyoruz. Lütfen Adınızı, Soyadınızı, Telefon ve email adresinizi özel mesaj olarak bize ulaştırınız.

Merhaba,

Lazer epilasyon cilt tipine ve tüy tipine uygun cihazla belirlenen bir tedavidir ve dermotologların ilgilenmesi uygundur. Önemli olan doktor kontrolünde uzmanlar tarafından yapılmasıdır. Bahsettiğiniz cihaz ütüleme epilasyon cihazı dalga boyu yüksek olduğu için özellikle incelmiş ve rengi açılmış tüylerde etkilidir. Kalın ve köklü tüylerde alexandrite türü bir cihazla başlanmasını tavsiye edebiliriz.
Teşekkürler lazer epilasyon konusunda aydınlatılmaya çok şhtiyacımız var:KK52:

yüz bölgeme yaptırdım, ancak yanlış anlaşılmasın size değil - çanakkale'de yaptırmıştım- hiç memnun kalmamamla birlikte az miktarda olan tüyler çenemden boyun kısmıma inanalmaz şekilde çoğalarak yayıldı. zannediyorum uzman olmayan kişilerce yanlış bir uygulamaya maruz kaldım.

yüz bölgeme yaptırdım, ancak yanlış anlaşılmasın size değil - çanakkale'de yaptırmıştım- hiç memnun kalmamamla birlikte az miktarda olan tüyler çenemden boyun kısmıma inanalmaz şekilde çoğalarak yayıldı. zannediyorum uzman olmayan kişilerce yanlış bir uygulamaya maruz kaldım.

Kliniklerimize bu şekilde sorunlar yaşayan çok fazla hastamız başvuruyor. İşte bu sebeple gittiğiniz lazer epilasyon merkezlerinde muhakkak doktor kontrolünde işlemin yapılmasını özellikle öneriyoruz. Geçmiş olsun

teşekkür ederim. şuan doktor kontrolünde alexandrite yöntemiyle yaptırıyorum ve 2 seans olmasına rağmen inanılmaz değişim yaşandı. çok memnun kaldım.

X