Davranış Bozuklukları uyaran eksikliği

Çocuğumuzda karşılaştığımız huysuzluk, saldırı, şiddet, içe dönüklük, korkaklık, hiperaktiflik, pasiflik, dikkatsizlik, çevreye uyum, utangaçlık, hırçınlık vs birçok sorununuzun paylaşıldığı konular.
İnsallah bende aylar sonra içim ferah bir şekilde yazarım bizdede parmak ucu var biraz özellikle heycanlanip sevinince ben rapor cikarttigim için eğitimden geri kalsın istemedim gittiğim yeri beğeniyorum açıkçası ama yol uzak diye değiştirilen kurumu şuan bulduğumda iyiye benziyor görüşmeye gittik bu çocuk otizm dekan değil dolu dolu bakıyor dediler inşallah öyledir ya o kadar zorki bu süreç tam diyorsun iyi biseyi yok normal bi harketi gözüne batıyor internetten arastjryorsun direk otizm Allah kimseyi evladiyla sinamasin gerçekten
amin insallah en kisa sürede ilerleme kaydederiz benim kizimda boş gözlerle bakmiyor artik anliyor bakalim zamanla daha iyi olacaklar insallah

1 sene önce gittik biz kızım yaşıtlarını yakaladi sayılır rapor aldığıma pişman oldum 3 yaşını bekleseydim keşke acele karar verdim ben

1 sene önce gittik biz kızım yaşıtlarını yakaladi sayılır rapor aldığıma pişman oldum 3 yaşını bekleseydim keşke acele karar verdim ben
İlk nasıl farkettiniz kaç aylıkken benim çocuğum 27 aylık komutları anlıyor ama konuşma namına fazla bişey yok 5 aydır özel eğitime gidiyor cevap yazarsanız sevinirim

İlk nasıl farkettiniz kaç aylıkken benim çocuğum 27 aylık komutları anlıyor ama konuşma namına fazla bişey yok 5 aydır özel eğitime gidiyor cevap yazarsanız sevinirim
ben 9 aylikken farkettim 14 aylikti doktora gittiğimizde uyaran eksikliği tanisi aldik.sonra 22 aylikti atipik otizm denildi.yasitlarina göre geriden geliyordu herseyi

Merhaba benim oğlumun aylik son 1 aydır fark ettiğim isme cevap vermeme var daha önce gayet iyi iletişim halindeydik önceleri dikkat etsemde yaklaşık 2 aydır bazı durumlardan dolayı çok fazla ekrana maruz kaldı neredeyse bazen günde 5 6 saati geçiyordu şimdi 4 gün oldu acmiyorum geri toparlarmi acaba
Şuan çocuğunuz ne durumda bizde sizin gibi aynı durumdaydık cevap yazarsanız sevinirim

Merhabalar, çocuguna uyaran eksikliği koyulan anneler ne gibi süreçler yaşadınız bahseder misiniz. Benim oğlum 1 bucuk yaşında ve uyaran eksikliği üzerinde duruldu. Yardımcı olursanız sevinirim
Benim değil ama arkadaşımın konuldu.hatta doktor eğitim alsın diye tanısını otizm olarak girdi ve şu an eğitim alıyorlar rehabilitasyon merkezinde. doktor olabildiğince ekran vs olmayacak nu duruma gelmesine o sebep olabilir demişti

X