Uyguna meme ve kalça dolgusu yapan bir yer(?)

oppar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2017
154
30
32
Merhaba arkadaşlar. Göğüs dolgusunun pek sağlıklı olmadığını duydum, tecrübe eden arkadaşlar varsa. Kalçada problem olmuyor bildiğim kadarıyla ama benim esas merak ettiğim başka bir şey var. Bu aralar instagramda karşıma sürekli medical clinic ve medical sera isimli hesaplarla (aynı yer ya da kişi) göğüs ve kalça dolgusu öncesi sonrasıları çıkıyor ve fiyatalr çok uygun. Yani 1kg kalça dolgusu 10bin tl. Bu da benim kafamı kurcalıyor. Çok uygun değil ? Güvenilir midir, yaptıran ya da tanıdıgı yaptıran var mıdır? Haberlerde çıkanlar gibi çimento dolgulu çıkmasın 🤭 profilde plastik cerrah yapıyor diyor ama bilemedim. Düşüncelerinizi öğrenmek istiyorum

Eklentiler

• Screenshot_20220501-113000_Instagram.jpg
    Screenshot_20220501-113000_Instagram.jpg
    129 KB · Görüntüleme: 101
Merhaba arkadaşlar. Göğüs dolgusunun pek sağlıklı olmadığını duydum, tecrübe eden arkadaşlar varsa. Kalçada problem olmuyor bildiğim kadarıyla ama benim esas merak ettiğim başka bir şey var. Bu aralar instagramda karşıma sürekli medical clinic ve medical sera isimli hesaplarla (aynı yer ya da kişi) göğüs ve kalça dolgusu öncesi sonrasıları çıkıyor ve fiyatalr çok uygun. Yani 1kg kalça dolgusu 10bin tl. Bu da benim kafamı kurcalıyor. Çok uygun değil ? Güvenilir midir, yaptıran ya da tanıdıgı yaptıran var mıdır? Haberlerde çıkanlar gibi çimento dolgulu çıkmasın 🤭 profilde plastik cerrah yapıyor diyor ama bilemedim. Düşüncelerinizi öğrenmek istiyorum
bilgi öğrenirsen bizimle de paylaşır mısın

bilgi öğrenirsen bizimle de paylaşır mısın
Tabii canım ama öğrenemiyorum.. googleda da baktım ama yerle ilgili de bi bilgi yok bu yüzden şüpheye düşüyorum. Güzellik salonlarıyla çalışan bir doktor izlenimi de aldım ama bilemiyorum 🥺 inş bilgisi olan biri çıkar burda

Doktor ismi cismi yazmayan yerden Ben olsam uzak dururum, Fotograflar da Fake gibi duruyor , ordan burdan toplama Sanki

X