Vajina estetiği oldum,danışıp sorabilirsiniz?Mükemmel hissediyorum

Benim 5 gunum ve maalesef asla iyilesmeyecek gibi hissediyorum doktorla alakali oldugunu dusunuyorum dikislerin bir kismi sorunlu oldugu icin bu acim hera klinik zaten suleyman hoca ve ekibinin en iyiler buyuk ihtilamalle bana 30 bin fiyat vermislerdi ben neredeyse yarisina oldum ameliyati ancak suan acilarim ve agrilarimdan dolayi ucuz alan aldanir diye dusunuyorum sonucu merak bile etmiyorum tek istegim oturabilmek yuruyebilmek ve wcyi acisiz kullanabilmek 😔

Hemcinslerim,neden doğumdu ,düşüktü,kürtajdı bedelini en güzel bizi temsil eden vücut organımızla ödeyelim ki?Telafisini yapmalıyız bence?İki normal doğum, iki düşük derken derken haliyle kötü görünen bir vajinam oldu.Üstüne 13senelik evliliğim eşimin bekar bir kızla sevgili olmasıyla yıkıldı.EeeAma ben o doğumlar hamilelik dikişler vs bedelleri neden ödemiştim ki?Travmalarım bitmezken bir cesaret başa dönmek istedim.Çok araştırdım ve doktorumu buldum.Mucize gibi hayatıma dokundu,vajina daraltma ve dış dudak estetiği oldum bir hafta önce,Şuan harikayım iyileşme dönemimi rahat geçiriyorum.Bu arada eli çok hafif sempatik doktorumun.Korkmayın istiyorsanız herşeyi başarabilirsiniz👏🥰💖🎉🎉🎉
Bende pazartesi daraltma ameliyatı olacağım endişeliyim benim korkum genel anestezi olup ayilamamak siz nasıl oldunuz

Bende pazartesi daraltma ameliyatı olacağım endişeliyim benim korkum genel anestezi olup ayilamamak siz nasıl oldunuz
Dilerim güzel geçer ameliyatınız,ben genel anesteziyle olmuştum ,sorunsuz geçmişti.Endişe etmeniz çok normal inanın bende aynıydım,ameliyattan sonra hepsi geçecektir🥰🙏

Ben ayilamam gibi geliyor çok endişeliyim napmaliyim bilmiyorum
İlk genel anestezi alacaksanız çok normal endişe etmeniz gerçekten,doktorum benle sohbet ederken biranda uyuyuverdiğimi uyandığımda ilk onun iyi birisi olduğunu ilk söylediğimi hatırlıyorum.Korkmayın sakın endişeyle moraliniz düşer sonra😟

X