Vajina icinde dar ve sert birsey

tugbaa0

Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2022
301
99
28
Ya arkadaşlar ozel olacak belki cahil diyeceksiniz ama lutfen bilgiye ihtiyacim var 6 ay olacak evleneli ilk gunden korunmadik ama hamile kalamadim daha herseyi arastir oldum fakat kendimde bisey fark ettim vajinamin girisinde bi duvar var gibi cok sacma ama nasil anlatsam affedirsiniz ama parmagimi soktugumda zor giriyo cunku asiri dar sert birsey var gibi geliyor bana esime sordugumda asla boyle hissetmedigini soyledi yani zorlanmada olmuyor sadece ilk iliskindr zor oldu ama sonrasinda gayet rahatlikla yasiyorum,iliski sirasinda agrida olmuyor bu herkeste mi var? Doktora sorsam biraz cahil mi gorunurum?cok endiselendim hicte fark etmemistim bunuda oyle arastirma yaparken iste eskiden hamile olduklarini nasil anlarlarmis parmak sokunca rahat girince hamilesin parca hissedersen adet olacaksin falan filan yaziyordu denedim ve adetim bittiginde de yakinkende hep bi sert bisey oldugunu fark ettim

vajinimus olabilirmisiniz? vajinadaki kaslar istemsizce kasılır ve bu size duvar jissiyatı verebilir tedaviside var bir doktorla görüşün derim

vajinimus olabilirmisiniz? vajinadaki kaslar istemsizce kasılır ve bu size duvar jissiyatı verebilir tedaviside var bir doktorla görüşün derim
Ama iliski siradinda asla oyle hissetmedim sadece kendim parmak ile deneyince bu duvar varmis tamamen kapaniyor o sert duvardan gibi hissediyorum iliski siradinda rahatca yasayabiliyorum anlamadim hic valla

X