Vajina yanma ağrı

Bende aynı hataya düştüm. Yıllardır tekrar eden idrar yolu enfeksiyonum var. Doğal yöntemler vs derken uzmanı oldum artık. Nedense hep devlete gittim. Yapılması gereken her şeyi yapmışlardır başka çözümü yoktur diye düşündüm. Şimdi hamileyim yine sürekli idrar yolu enfeksiyonu olup duruyorum. Özele gidiyorum. Doktoruma zaten yıllardır kurtulamadım bundan deyince ‘peki şunu yaptılar mı’ dedi bir tedaviden bahsederek. Yoo yapmadılar dedim. Tekrar eden enfeksiyonda yapılması gerek mutlaka dedi. Belki de boşuna uğraştım yıllarca. Şimdi hamile olduğum için ilaçlarla olabildiğince azaltmaya çalışıyoruz. Ama hamilelik sonrası normal tedaviye başlanacak. Üzüldüm açıkçası düşünemediğime.
Nedir acaba tedaviniz? Bir sonuç alabildiniz mi?

bahsettigi tedavi nedir acaba

Tedavi nedir acaba

nasıl bir tedavi acaba bende de tekrarlayıp duruyor biktim

o tedavi nedir bizimle de paylaşır mısınız? sistoskopi mi acaba?

Nedir acaba tedaviniz? Bir sonuç alabildiniz mi?
Merhabalar tedaviyi maalesef hatırlamıyorum. Gebeliğim biteli daha yeni oldu. Tekrar ederse gideceğim yine. Ancak Şeyma Araz diye bir doktor var onun sayfasına bakabilirsiniz. Oda tekrar eden idrar yolu enfeksiyonu ile ilgili çakışma yapıyor n

Eşimle adetimin son günlerinde bi cinsel ilişki yaşadık. Ama adetim tam bitmemiş. Ertesi gün vajinamda ciddi bi yanma oldu. Geçer falan diye düşündüm ama 1 seneyi geçti hala yanmam oluyor . Kadın doğuma gittim ve alttan muayene ettiklerinde mantar olduğunu söylediler ilaç yazıp gönderdiler ama geçmedi . mantar diyorlar ama kaşıntım da yok. Sadece yanmayla birlikte ağrı var. Bi de idrar yaparken ağır oluyor .
Tekrar gittim bu sefer smear testi aldılar. Smear testinde inflamasyon ile ilişkili reaktif hücresel değişiklikler mevcuttur yazıyor. Doktor baktığında ise korkulacak bişey yok dedi ve gynolomoxin krem gyno lomoxin fitil ve gynomax xl fitil yazdı.
Yanmayı ayakta hissetmiyorum ama uzandığım zaman ya da oturduğum zaman çok şiddetli bi yanmam oluyor . Aranızda bunu yaşayan var mı? Gerçekten artık korkmaya başladım . Bi çok doktor değiştirdim biri mantar var diyor diğeri yok diyor. Mantar olduğunu sanmıyorum çünkü kaşıntı vb bişey yok.
Merhabalar aynı sorunu yaşıyorum ne durumdasınız acaba

Senin bu problemin aynisi ben yaşıyorum 1 senedir bu sıkıntıyla uğraşıyorum Bnde bir çok doktor gezdim ama bende bi sonuç bulamadim malesef Bnde de kaşıntı yok sadece yanma ve sızlama var ayaktayken bende hissetmiyorum özellikle oturduğu sizlama daha çok oluyo aşağıya baskı olduğumdan mi neden bilmiyorum bir çok fitil kullandım ama nafile
Merhabalar aynı sorunu yaşıyorum ne durumdasınız acaba

X