Vajinal mantar borik asit

arzu476

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Mart 2022
239
57
28
Hanımlar öncelikle yeni üye oldum hepinize merhaba benim derdim vajinal mantar 8 aydır uğraşıyorum denemediğim hiç bişey kalmadı ilaç fitil boş 25 gün önce Dr gittim bana vajinan temiz mantar yok dedi temiz dedi neyse akıntım koku yanma biç bişey yok sadece kaşıntı var oda idrar yaptığım yerde idi hatta yanlış teşhisle cildiyeye git dedi Dr ama cildiyelik değildi tekrar kadın doğuma gittim alttan baktı temiz dedi idrar ve kan tahlili istedi kan temiz idrar ise idrar yolu enfeksiyonu ve maya değeri 25 çıktı ilaç verdi kullandım bitti tabi geçmedi bende burda bi bayandan borik asit duydum kullanan oldu mu artık bu dertten kurtulmak istiyorum

Hanımlar öncelikle yeni üye oldum hepinize merhaba benim derdim vajinal mantar 8 aydır uğraşıyorum denemediğim hiç bişey kalmadı ilaç fitil boş 25 gün önce Dr gittim bana vajinan temiz mantar yok dedi temiz dedi neyse akıntım koku yanma biç bişey yok sadece kaşıntı var oda idrar yaptığım yerde idi hatta yanlış teşhisle cildiyeye git dedi Dr ama cildiyelik değildi tekrar kadın doğuma gittim alttan baktı temiz dedi idrar ve kan tahlili istedi kan temiz idrar ise idrar yolu enfeksiyonu ve maya değeri 25 çıktı ilaç verdi kullandım bitti tabi geçmedi bende burda bi bayandan borik asit duydum kullanan oldu mu artık bu dertten kurtulmak istiyorum
Hanımlar bilgisi olan yok mu acaba

Maalesef cnm benim durumum değişik şimdi ne yapacağım bilmiyorum kan testi idrar testi temiz çıktı mantarım yokmuş akıntım zaten yoktu ama ciltte kaşıntı var Dr tahriş olmuş olabilir dedi kremleri bırakmamı söyledi ama sana tavsiye edeceğim bir fitil var ben penatran l forte bunu dene bi canım çok etkiliymiş Dr söyle kullan

Borik asit konusu cook konusuldu forumda. Kullanan epey kisi var. Arama kısmına yazıp deneyimlerini Paylasan kisileri okuyabilirsiniz.

Okudum canım bakayım Dr kontrolüm var ondan sonra siparişini vereceğim

Ben sıvı olanı kullandım bitkisel ismini vermeyim hemen çıkar zaten . İki büyük tüp vajlnaya sıkılıyor sonrasında biraz rahatlamıştım ama bikaç aya yine başladı. Sonra iyi bi klinik doktora gittim şükür onun verdiği ilaçlarla çözüldü. Eşli ilaç verdi ama eşimde bi tane ilaç kullandı. Şimdi de vajina iç dudakta bir şey hissediyorum bu illet yakamızı bırakmıyor umarım kısa zamanda çözülür

Senin dediğin sıvı olanı bende kullandım cnm 1.5 ay çok rahattım sonra tekrar oldu şimdi iyi gibiyim ama tabi bilemiyorum zamana bıraktım artık

Bende bir ay oldu enfeksiyon ve mantar tedavim bitmisti. Simdi daha cok kasintim olmaya basladi. Bende ne yapacağımı bilmiyorum

Bende bir ay oldu enfeksiyon ve mantar tedavim bitmisti. Simdi daha cok kasintim olmaya basladi. Bende ne yapacağımı bilmiyorum
Bu kadınların başının belası sanırım bendeki çok ilginç akıntı koku yok kaşıntı var oda idrar yaptığım yerde oluyor basıl bişey anlamadım pazar günü idrar verdim temiz çıktı psikolojik mi anlamadım valla sende nasıl belirtiler var cnm

Bu kadınların başının belası sanırım bendeki çok ilginç akıntı koku yok kaşıntı var oda idrar yaptığım yerde oluyor basıl bişey anlamadım pazar günü idrar verdim temiz çıktı psikolojik mi anlamadım valla sende nasıl belirtiler var cnm
Bende sarimsi veya beyaz akinti da oluyor bazen. İsin ilginc tarafı kultur testinin sonucunu aldığım aksam daha akintinin rengi değişik geldi. Doktor icinde kalıntılar çıkabilir demişti. Ama hala bazen oluyor. Şimdi de kasintim artti. Mantar yok denecek kadar azdı ona da krem vermisti. Temizlik cok yapiyormusum ben. Takıntı olmustu. Ondan sonra azaltmaya başladım temizliği de. Ama sanırsam adetim cok geliyor diye oldu. Bilmiyorum yani gerçekten psikolojim bozuldu.

Canım benimde aynı İnan bıktım peki beyaz akıntı peynir gibi mi yoksa krem gibi mi geliyor

X