Vajinal (rahim)sülük icin

Efnan4444

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2022
2
1
37
Merhaba,
Geçen pazar günü vajinal sülük uygulaması yaptırdım, 1 hafta oldu ve hala azar azar kanama geliyor, nornal midir, yarin arayip öğreneceğim ama yaptırıp da bilgisi olan paylaşabilir mi

Merhaba,
Geçen pazar günü vajinal sülük uygulaması yaptırdım, 1 hafta oldu ve hala azar azar kanama geliyor, nornal midir, yarin arayip öğreneceğim ama yaptırıp da bilgisi olan paylaşabilir mi
Ay , sülük nedir ya . Midem kalktı. Yapmayın böyle deli saçması şeyler.

Hacamat ve sülük uygulaması fiziksel tedavi ve uygulama olarak araştırma yapmanızı öneririm
Sülük tedavisinin faydalı olduğuna dair bilimsel ve kanıtlanmış herhangi bir araştırma yok. Eğer gerçekten ama gerçekten işe yarar bir şey olsaydı, zaten insanlar diğer tedavilerde hiç uğraşmaz, Sülük tedavisi yaptırırlardi. Ama siz yaptırın, boşa harcanacak para sizin.

Merhaba,
Merhaba öncelikle herkese kulak asmamanızı öneririm, sonuçta herkesin kendi tercihi değil mi 😇 kanama normal kahverengi renkte azar azar geliyorsa korkmanıza gerek yok diye düşünüyorum.. Umarım şifa olur 😇

X