Vajinal varis

Pisagora

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2020
154
311
36
Merhaba hanımlar hamilelikte aranızda varis problemi olan var mı benim sol bacakta ve vajina bolgemden bacağıma doğru oluştu bebek agirlastikca da kasık bolgemdeki şişlik de büyümeye başladı. Dr. 38. Haftada Alttan bakmam lazım belki normal doğum olmayabilir vajinanin icinde de varis varsa dedi...moralim bozuldu aranızda böyle bişey yaşayan veya yakınında bu durum olan varmi

Ben bekarım bende jinekolojik muayene gittiğimde perinede doktor varis olduğunu söyledi. Ama doktorum bir tedavi önermedi ya da ilerde bir sıkıntı olup olmayacağını da söylemedi. İçerde yoksa bence sıkıntı olmaz.

Merhaba..
Doğum yaptınız mı? Bir sıkıntı olmamıştır inşallah.. ne yaşadınız varis ile ilgili? Bende de bacaklarım da epey varıs var da. Varis çorabı kullanıyorum. Ayrıca corasprin verdi 26. Haftamda doktor. Size verildi mi?

Merhaba..
Doğum yaptınız mı? Bir sıkıntı olmamıştır inşallah.. ne yaşadınız varis ile ilgili? Bende de bacaklarım da epey varıs var da. Varis çorabı kullanıyorum. Ayrıca corasprin verdi 26. Haftamda doktor. Size verildi mi?
Merhaba evet doğum yaptım çok şükür bir sıkıntı olmadı hamilelik boyunca varis çorabı giydim doğuma giderken çıkarmıştım Dr doğum masasındayken eşimden varis çorabı almasını istedi doğum sırasında da giydirdi ebeler...kan sulandırıcı Dr verdi ama pek düzenli kullanamadım🤦

Merhaba evet doğum yaptım çok şükür bir sıkıntı olmadı hamilelik boyunca varis çorabı giydim doğuma giderken çıkarmıştım Dr doğum masasındayken eşimden varis çorabı almasını istedi doğum sırasında da giydirdi ebeler...kan sulandırıcı Dr verdi ama pek düzenli kullanamadım🤦
Allah hayırlı etsin yavrunuzu... Peki geceleri çıkartıyor muydunuz?

Tabii gece yatarken çıkartıyorum onun dışında tüm gün bacağımda..doğumdan sonra da bir süre giy dedi şimdi de hâlâ giyiyorum
Çok teşekkür ediyorum... İnşallah sıkıntısız bir normal doğum olur varisler zorlamaz... Güzel günlere büyüsün yavrunuz..

Merhaba bende de vardı ve bana kimse varis corabu giy demedi hamilelikte oldu. Acaba ne durumda? Simdi varisler soğumdan sonra söndü ama bazen zonkalama oluyor

X