Vajinismus Belası Yardım

SuPerisi232323

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2014
101
52
Merhaba arkadaşlar. Ben de vajinismus belasıyla uğraşıyorum. Aslında benim şöyle bir durumum var ben 3 parmağa kadar yapabiliyorum, evdeki yuvarlak cisimlerle egzersiz yapıyorum. Dilatörlerin en genişinin kalınlığı kadar bir şeyi bile içime alabildim. Ancak bu bana p...sin girmesi için yeterli gibi gelmiyor. Eşimin affınıza sığınarak p....si çok kalın ve şekil bozukluğu var bir yeri bir yerinden daha kalın falan. Bir de başka ve daha büyük yani p...s boyuna yakın sert plastik bir şeyle denediğimde girmiyor, en fazla girenin çapı 3 cm falan yaklaşık 11 cm kalınlıkta yuvarlak olarak. Acaba vajina darlığı problemi mi var diyorum ama öyle olsa bu egzersizleri hiç yapamam sanırım. p...s aşamasına geçmeye hazır değilim. Çünkü o daha kalın nasıl olsa girmeyecek kafasındayım. Nolur yardım edin kafayı yiyorum günlerdir.

En büyük boy dilatörü alın üzerine prezervatif takın, kayganlaştırıcı jel sürün, este ya da herhangi işe yarayan bir uyuşturucu kremi vajinanın perine yani giriş kısmına sürün uyuştuktan sonra dilatörü ittirin. Bir şey hissetmeyeceksiniz. Onu alabildiğinizi gördükten sonra penisin girebileceğine ikna olursunuz.

En büyük boy dilatörün kalınlığında ve uzunluğunda bir şeyi yaptım hatta en büyük dilatör 2.95 ken benimki 3 falandı belki de ben gözümde büyütüyorum haklısınız

En büyük boy dilatörün kalınlığında ve uzunluğunda bir şeyi yaptım hatta en büyük dilatör 2.95 ken benimki 3 falandı belki de ben gözümde büyütüyorum haklısınız
Merhabalar artık o dilatörleri yapıyorsanız korkmayın.Sadece bir iki doğru adımla bunu atlatacagınızı düşünüyorum özelden yazdım size😊

X