Vajinismus

ayse666

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Mart 2024
7
2
34
Arkadaşlar mrb 10 yıllık evliyim ve vajinismus hastasıyım.. Genel anestezi altında bu hastalıktan kurtulan varmı varsa lan lütfen yardımcı olun ben bulamadım

Genel anestezi ile ne yapılıyor ki? 10 yıl uzun bir süre çok şey denemişsinizdir ama psikolojik destek aldınız mı

Genel anestezi ile ne yapılıyor ki? 10 yıl uzun bir süre çok şey denemişsinizdir ama psikolojik destek aldınız mı
Evet aldım, uyku hapı, alkol falan benimki baya ileri seviye sanırım deneme bile 5 kez yapmışımdır ama yaşım ilerliyor ve çok üzülüyorum , araştırdım ama yok genel anestezi yapılsa narkoz lü iken en azından ilk gece korkusu bitecek

Arkadaşlar mrb 10 yıllık evliyim ve vajinismus hastasıyım.. Genel anestezi altında bu hastalıktan kurtulan varmı varsa lan lütfen yardımcı olun ben bulamadım
Ben de bir sene bu illeti yaşadım. Hiç mi olmadı? Vemcaine emla gibi uyuşturucular ile de denemissinizdir sanıyorum? Bana faydası oldu

Anestezi, uyku hapı falan hepsi çok yanlış uygulamalar. Hiçbir işe yaramıyor. Bilinciniz açıkken öğrenmeniz lazım. Bu illetin tek tedavisi bilişsel davranışçı terapi inanın ki. Başka seçenekler sizi yorup moralinizi bozmaktan başka bir işe yaramaz. Ben de 2 sene sonunda yendim. Ankaradaysanız size doktorumu önereyim.

X