Vajinoplasti ameliyatı olanlar...

Cnm ben ameliyatı oldum ilk iki gün içerisinde sizi şeklinde ağrılarım oldu. Süreci kolay atlattım. İlk iliskiye gelince de evt . Biraz zor oluyor ben doktorumun tavsiyesi ile kayginlastirici kullandım. İlk birkaç deneme de ağrı oluyor. Nasıl ki ilk birlektelikten sonra vajinanın alışmasında ağrı yaşıyorsak , ameliyattan sonrada öyle oluyor. Ama ben ilk birlesmeyi beklediğimden kolay oldu. Iyi ki yapmışım diyorum. Ins sizin içinde iyi geçer . Sağlıklı günler.....
Peki eskisine göre nasil, baya fark oluyor mu acaba? Ben yine ayni hissetmekten korkuyorum.

Tesekkur ederim cevapladiginiz icin 🙏🏻İliskide Agrisiz acisiz normale donme sureciniz ne kadar zaman aldi sorun yasayan cok oldugundan neyi nasil degerlendirmem gerekli inanin aklim karisti kusura bakmayin soru sorup durdum ☺️
İlk dört beş defa giriş zmninda ağrı oluyordu. Zaten benimde cinsel perhiz iki hafta oluyor bittiği şu an memnunum...

Gecmis olsun, ben de olmak istiyorum da merak ettigim operasyondan sonra evde kac gün yatiyorsunuz , günlük isleri yapabiliyormusunuz? Küçük kizim var da ona göre annemi cagiracagim.
Ben ilk üç gün ağrı ve sızı hissettim. Benim ağrı eşiğim yüksektir. Bir hafta yeterli oluyor. Ama dikişlerin tamamen kaynaması 6 hafta sürüyor. O zmna kadar d kabızlık olmamalı, ağır kaldirmamali ve elinden geldiği kadar uzanıp dinlenmeli sin. Ben dört çocukla atlattım bu süreci. Dediğim gibi yapı olarak da biraz dayanikliysan bir sorun çıkmaz . Sağlıklı günler...

Tesekkur ederim cevapladiginiz icin 🙏🏻İliskide Agrisiz acisiz normale donme sureciniz ne kadar zaman aldi sorun yasayan cok oldugundan neyi nasil degerlendirmem gerekli inanin aklim karisti kusura bakmayin soru sorup durdum ☺️
Yok inanın bu dönemde insan deneyimli kişilere ihtiyaç duyuyor. Ben ilk dört beş ilişki sonrası normale döndü. Siz sadece korkmayın ve kendinizi rahat bırakın inanın korkulacak gibi değil . Ins sizde süreci kolaylıkla geçirirsiniz....

Peki eskisine göre nasil, baya fark oluyor mu acaba? Ben yine ayni hissetmekten korkuyorum.
Su an dogumlardan önceki haline dönmüş durumda , gayet iyi. Size tek tavsiyem eğer başka çocuk düşünüyorsanız onu da yapın ondan sonraya bırakın. Çünkü vajina dogumlardan sonra deforme oluyor genellikle ...

Su an dogumlardan önceki haline dönmüş durumda , gayet iyi. Size tek tavsiyem eğer başka çocuk düşünüyorsanız onu da yapın ondan sonraya bırakın. Çünkü vajina dogumlardan sonra deforme oluyor genellikle ...
Cevabiniza cok sevindim cunku hep okuyorum yine bollasti, yine eskisi gibi vs. yaziyorlar bu yüzden umudumu kaybetmistim.

Cevabiniza cok sevindim cunku hep okuyorum yine bollasti, yine eskisi gibi vs. yaziyorlar bu yüzden umudumu kaybetmistim.
Siz iyi bir hekim bulun , cesaretinizi toplayın yeter. Eskisi gibi olma olayı genellikle lazerle daraltmalarda oluyor....

Cnm ben ameliyatı oldum ilk iki gün içerisinde sizi şeklinde ağrılarım oldu. Süreci kolay atlattım. İlk iliskiye gelince de evt . Biraz zor oluyor ben doktorumun tavsiyesi ile kayginlastirici kullandım. İlk birkaç deneme de ağrı oluyor. Nasıl ki ilk birlektelikten sonra vajinanın alışmasında ağrı yaşıyorsak , ameliyattan sonrada öyle oluyor. Ama ben ilk birlesmeyi beklediğimden kolay oldu. Iyi ki yapmışım diyorum. Ins sizin içinde iyi geçer . Sağlıklı günler.....
Merhaba. Ben ameliyattan sonra otururken fazla gerilmeden dolayı ağrı oluyor diye duymuştum. Öyle bir problem yaşadınız mı? Ameliyatı tavsiye ediyor musunuz ? Geçmiş olsun tekrardan

Merhabalar. Ben 17 Kasım'da vajinoplasti ve labioplasti ameliyatı oldum. Sorum vajinoplasti ameliyatı olanlara. Cinsel perhiz kaç hafta sürdü. İlk ilişki nasıl oldu ve sonuçtan memnun kaldınız mı ? İstediğiniz darlık oldu mu? Ben 4 hafta oluyor ameliyat. Sonuç için birkaç haftam var hangi sehirde oldun

İçimi rahatlattiniz. Eğer buradan yazamazsaniz özelden de olsa doktor ve hastane adı yazar mısınız çok sevinirim. Ben de zor durumdayım hem hissetmiyorum hem idrar kaçırma problemim oluştu
Banada yazın doktorunuzu lutfen ne kadar oldu ameliyat olali

X