Van kedisi

Eymen-in Clnar-in Annesi

👶Çınar❤Eymen👶
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2017
493
673
27
1 buçuk yaşında Van kedisi sahiplendirilecek 2 gözü mavi
IMG-20221030-WA0001.jpeg

Durduk yere kediye dertlendim iyi mi 😔
Bizim 7 yaşında tekir kedimiz var buda sonradan geldi ilk kedim tekir olan çok sakin uysal yaşlandı haliyle buda oyuncu olduğu için gece gündüz kavga ediyor lar bizim kedi kabullenemedi onu karnında stresten mantar egzama çıktı veteriner kabullenemiyor demekki sahiplendirin dedi sahiplendircez bu yüzde istemeyerek inşallah ona iyi bakabilen birisi çıkar

1 buçuk yaşında Van kedisi sahiplendirilecek 2 gözü mavi
Eki Görüntüle 3155086
Takip şartı ile hayvan sahiplendirme sayfalarına başvurun. Maalesef çok fazla evden sokağa bırakılan hayvan görüyoruz, sokaktaki yaşama adapte olamıyorlar. Sahiplendirme konusunda düzenli olarak gittiğiniz veteriner hekimden de destek isteyebilirsiniz, bizim veterinerimiz genelde bu tarz konularda yardımcı oluyor. Sevgiler

Takip şartı ile hayvan sahiplendirme sayfalarına başvurun. Maalesef çok fazla evden sokağa bırakılan hayvan görüyoruz, sokaktaki yaşama adapte olamıyorlar. Sahiplendirme konusunda düzenli olarak gittiğiniz veteriner hekimden de destek isteyebilirsiniz, bizim veterinerimiz genelde bu tarz konularda yardımcı oluyor. Sevgiler
Çok şükür bulduk görüştük bir ablamız ile kedi sahiplenmek istiyor muş gördü beğendi alacağım dedi haftaya alacak inşallah teşekkür ederim bilginiz için aklımda bulunsun 🥰🌺

Biz de böyle cins diye alıp bebek gibi bakıp sonra sıkılıp ilan açan birinden Van kedisi almıştık. Kedi bizi hiç sevmedi. Hep kaçmak istedi, hiç kendini eve ait hissetmedi :KK43:
Su an tabii yıllar geçti ,hala sağlıklı ve bir tık daha sevgi dolu. Ama bence o kedinin alıp bırakan sahibinde hakkı vardır... Çok üzücü bir şey:KK43:

Biz de böyle cins diye alıp bebek gibi bakıp sonra sıkılıp ilan açan birinden Van kedisi almıştık. Kedi bizi hiç sevmedi. Hep kaçmak istedi, hiç kendini eve ait hissetmedi :KK43:
Su an tabii yıllar geçti ,hala sağlıklı ve bir tık daha sevgi dolu. Ama bence o kedinin alıp bırakan sahibinde hakkı vardır... Çok üzücü bir şey:KK43:
Bizde istemeye istemeye veriyoruz evdeki kedimiz kabullenemedi veteriner ile konuştuk sahiplendirmelisiniz dedi hasta oldu stresten evdeki 7 yaşındaki kedimiz keşke anlasabilselerdi ama olmadı
Yurtdisina da götüremedi annemin halası aldı götürmek için sattın aldığı bayan yalan konuştu halama ben çok yolladım diyip günahı o kadının boynuna diyecek bir şey bulamıyorum..

X