Varis Tedavisi

Gecen sene cekap yaptirmistim. Kalp damar cerrahi artik bu ameliyati ertelememem gerektigini soylemisti ve ben hala erteliyorum. Hamileligimde 9ay kan sulandirici kullandihim ignelerinde bu sekilde sonradan zarari cikiyor iste. Iyibir doktor bulursam yaptiracagim.

Gecen sene cekap yaptirmistim. Kalp damar cerrahi artik bu ameliyati ertelememem gerektigini soylemisti ve ben hala erteliyorum. Hamileligimde 9ay kan sulandirici kullandihim ignelerinde bu sekilde sonradan zarari cikiyor iste. Iyibir doktor bulursam yaptiracagim.
Merhaba

hangi hastanede ne kadara yaptirdiniz ögrenebilirmiyim?

Sizlere Op.Dr.Mustafa Bolat ile ilgili tecrübelerimi aktarmak istiyorum.. Yaklaşık 2 senedir kendisinin hastasıyım bugün varisle köpük tedavisinde son seansımıda oldum kendisini ailemden 3-4 kişinin tavsiyesi üzerine bulmuştum onlarda çok memnun kalmıştı ..Tedavi yöntemi olarak köpükle varis tedavisi yöntemini uyguladı bana bir çok methodu uygulayabiliyor ve Türkiyede bu yöntemleri ilk uygulayan doktor kendisi seans sayısı varisin büyüklüklerine göre değişiyor ama mutlaka sonuç alınıyor başta oluşan izler bir kaç aya geçiyor sabırlı olmak lazım kendisi zaten Kalp ve Damar Cerrahisi uzmanı işinin ehli yani.
Hemanjiom Doktoru olarakta çalışıyor bu konuda da uzmanmış bir çok küçük hasta gördüm gittiğimde.
Medicine art diye kendi kliniğinde işlemi yapıyor gördüğüm kadarıylada bayağı hasta potansiyeli var kimle konuştuysam memnunlardı galiba internette kendi eski ortağı başka bir doktor devamlı kendisini kötülüyor anti reklam için bu tür yorumlara inanmayın gidin görüşün çok samimi işinin ehli ve iyi bir doktor ..Sorularınız merak ettikleriniz olursa sizlere yardımcı olmaya hazırım..Sevgilerle
Yasiniz nedir sakincasi yoksa benim kardesimde vqrisi var tedaviye baslasa sonuc alurmi ogrenmek icin teşekkür ederim

X