Çene Estetiği Vaser Liposuction ile gıdı aldırma

Çene Cerrahisi, Çene Estetiği, Çene Eklemi Sorunları, Gülüş Dizaynı
Merhaba. Gözler mi farklı oldu. Resim koyma imkanınız var mı ? Göz kapağı ne kadar süre oldu? Üst kapak mi?
Merhaba evet 3 ay olacak neredeyse, merdiven altı bir yerde yaptırmadım, gayet de aktif bir klinik ve epey tercih ediliyor. Göz kapaklarin üstü alınınca gözlerim ortaya çıkacak sanıyordum kocaman göz kapaklarım oldu, yani gözlerim kadar göz kapaklarım var artık. Biri daha küçük kaldı, ve sanki öyle kalcak gibi. Bilmiyorum doktordan mi benim goz yapımdan mi ama ben çok memnun değilim. Gidi da vazer yaptırdım kesinlikle simetrik değil, ödem geçse bile geçeceğini sanmıyorum, bir de gidi inmedi hala, altta koca bir sis duruyor. Özetle bu iki işlemden de memnun kalmadım . Burun ameliyatı da olmuştum ne ağrı sızı birşey olmamıştı göz kapağından hala cekiyorum, sulanması yanması, ağırlık yapması ne ararsanız var.

Merhaba evet 3 ay olacak neredeyse, merdiven altı bir yerde yaptırmadım, gayet de aktif bir klinik ve epey tercih ediliyor. Göz kapaklarin üstü alınınca gözlerim ortaya çıkacak sanıyordum kocaman göz kapaklarım oldu, yani gözlerim kadar göz kapaklarım var artık. Biri daha küçük kaldı, ve sanki öyle kalcak gibi. Bilmiyorum doktordan mi benim goz yapımdan mi ama ben çok memnun değilim. Gidi da vazer yaptırdım kesinlikle simetrik değil, ödem geçse bile geçeceğini sanmıyorum, bir de gidi inmedi hala, altta koca bir sis duruyor. Özetle bu iki işlemden de memnun kalmadım . Burun ameliyatı da olmuştum ne ağrı sızı birşey olmamıştı göz kapağından hala cekiyorum, sulanması yanması, ağırlık yapması ne ararsanız var.
Sadece göz kapaklarının resmini koyabilir misin

bende gıdı lıpo düşünuyrm tavsıye edermısınız dalgalanmalar oluyormu gercekten kac gunde ıyılesıyor
Önce yağ mı yoksa sarkmamı onu araştırın.bende gıdı lipo yaptıracaktım iyi yaptırmamışım.bazı dr lar yanlış yönlendirebiliyor.benim yağ degil sarkmaymış mesela.bunun yaşla da alakalı olduğunu düşünmüyorum.cünkü 20 yaşından beri böyleyim ve su an 32 yaşındayım

Aynı durum bendede oldu marttA göz kapağı şakak germe gıdı lipsuction oldum gözümün biri pörtlek oldu çekik gözlerim vardı şimdi sarkık duruyor dikiş Hattı yamuk oldu. Gıdı ise şiş ve. Dalgalı sanki daha gıdılı oldum yüzüm aşağıya indi yaşlı gibi oysa 41 yaşındayım daha kilomda 65 35 bin para verdim birde izmirde oldum ben paramla rezil oldum anlıyacağın sen kime oldum şu anki durum nasıl çok üzücü ne umutlarla gir sonuç fiyasko

X