Walker warburg sendromu

mavi-hayal

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2016
758
627
Arkadaslar bebegime 16 haftalik hamileyken hidrosefali teshisi kondu sonradan beyin hicreleri gelisememis dendi corpus colossun gelisememis v.s .....deerken ben bebegimi aldirmadim 36.haftada dogum oldu bebegim sant ameliyati oldu kaslari cok zayif ve salik doktorlar walker warbuk sendromu dediler bu sendrinu duyan bilen yadayan varsa lütfen yardim edin neler olabiilir bundan sonra bizi ne bekliyor😔

Allah acil şifalar versin özel mesaj atmak istedim ama kapalı. Dr.kadir tugcuya yazabilirsiniz. Google dan araştırın doktoru. Bir sitede yıllardır yazıyor yardımcı olur mutlaka.

Arkadaslar bebegime 16 haftalik hamileyken hidrosefali teshisi kondu sonradan beyin hicreleri gelisememis dendi corpus colossun gelisememis v.s .....deerken ben bebegimi aldirmadim 36.haftada dogum oldu bebegim sant ameliyati oldu kaslari cok zayif ve salik doktorlar walker warbuk sendromu dediler bu sendrinu duyan bilen yadayan varsa lütfen yardim edin neler olabiilir bundan sonra bizi ne bekliyor😔
Bnde hamileyim ve 27 haftalık iki taraflı su birikimi 10mm/11mm hafif hidrosefali dendi. Sizin kaç mm idi

Benim oğlumun malesef genetik bir hastalığı olduğunu öğrendik hayati riskli bir hastalık 7 ay yaşayabildi kuzum sizin durumunuz tam olarak ne kaç ayliksiniz

Benim oğlumun malesef genetik bir hastalığı olduğunu öğrendik hayati riskli bir hastalık 7 ay yaşayabildi kuzum sizin durumunuz tam olarak ne kaç ayliksiniz
başınız sağolsun sıvı bırıkımı dısında ukrrasnkarda baska bı belırtısı varmıydı genetık testle mı ogrendınz nasıl ogrendınz cok endıselıym bnde artarsa dıe bnm kızım olacak ınsaallah

Evet betinde corpus collossum denen yer oluşmamıştı en büyük sorunları beyindeydi ayrıntı ultrasonda prof inceledi mr çekildim bir de esas beyin problemleri orada belli oldu

Merhaba bebeğinize sonra ne oldu nolur güzel haber verin

X