Wipe Out 4 (Yeni) Show Tv

nilim

Guru
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2009
4.849
104
Yeni oyunlarıyla, vazgeçilmez çamurlarıyla Wipe Out yeniden Show TV ekranlarında.

Heyecanı eğlenceyle birleştiren akıl almaz macera Asuman Krause'nin sunumyla 7 Temmuz'da yayında olacak. Arjantin'den yapılan yayınlarla Show TV ekranlarında olacak olan Wipe Out, yarışırken eğlendirecek ve seyircisini kahkahaya boğacak. Zorlu parkurlarda mücadele edecek olan yarışmacıların başına gelenler adeta seyircisine neşe dolu anlar yaşatacak.

Asuman Krause'nin de sunumuyla renklenen yarışmada birbirinden ilginç karakterler yarışacak. Bir yandan güç denemesi yapacak olan yarışmacılar, bir yandan da zorlu parkurlarda mücadele edecek. Kendine özgü sunum ve anlatımıyla "Wipe Out" yine ekranların vazgeçilmezi olacak!

işte bu süper haber dört gözle bekliyordum yeni yarışmayı.tam gülüp eğlenmelik yarışma

bu programa bayılıyorum çok zevkli inanın imkanım olsa asla yok diyemeyeceğim bir yarışma programı sadece katılmak bile yeter kazanmak deil o kadar zevkliki bayılıyorum özellikle suyla ilgili yarışma olduğu için beni cezbediyor sulu sulu misss gibi :KK34::KK34:

bi kaç bölüm çıktı sonra kayboldu yayındanmı kalktı ki

X