yağlı ciltler için cilt tonunu açan koruyucu güneş kremi önerileri

Ssslumping

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2016
71
9
Merhaba arkadaşlar senelerdir solante acnes kullanan biri olarak geçen hafta yenisini aldığımda içeriğinin değiştiğini farkettim. Önceden üzerine fondöten uygulama ihtiyacı duymazken son aldığım kremi uyguladıktan sonra benzim sararmış solmuş gibi görünüyor. Yeni bir güneş kremi arayışındayım hiç memnun kalmadım. Yüze hafif beyazlık veren, cilt tonunu eşitleyen, yağlı ciltlerin kullanımına uygun önerebileceğiniz güneş kremi var mıdır? Şimdiden teşekkürler

Merhaba arkadaşlar senelerdir solante acnes kullanan biri olarak geçen hafta yenisini aldığımda içeriğinin değiştiğini farkettim. Önceden üzerine fondöten uygulama ihtiyacı duymazken son aldığım kremi uyguladıktan sonra benzim sararmış solmuş gibi görünüyor. Yeni bir güneş kremi arayışındayım hiç memnun kalmadım. Yüze hafif beyazlık veren, cilt tonunu eşitleyen, yağlı ciltlerin kullanımına uygun önerebileceğiniz güneş kremi var mıdır? Şimdiden teşekkürler
Aynı bende arayıştayım yardımcı olan olursa seviniriz ☺️

Jeuveline gunes kreminden cok memnunum fakat cilt tonunuzu açmaz.

Bide bi sure sonra gunes kremleri ciltte yaglaniyor. Silip tekrar yenilemek gerekiyor.

Güneş kremlerini deneyerek alın tavsiye üzerine almayın bence.

Cilt tonunuzu acmak istiyor iseniz glycolic asit, niacinamide, asitli pleelingler kullanın.
Düzenli kullanımda efsane bir cildiniz olur…

La Roche posey kullanıyorum .koruyuculuğu çok iyi cilt tonunu eşitliyor fondöten etkisi yaratıyor .
Yalnız fiyatı çok çok artmış ya .

Deneyerek alalım da nasıl olacak tester falan yok ki ürünlerde mesela solanteyi aldım 450 tl ye kullanamayacağım memnun kalmadığım için o yüzden fikir edinmek istedim şimdi yeni bir şey alıp onu da beğenmezsem boşa gidecek

X