Yanıklar baharattan kür kullanıp hamile kalanlar

Redkalonchoe

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2019
272
183
Kızlaar merhaba, sizlerden bir konuda fikir almak istiyorum....Yaklaşık 4 yıldır bebek sahibi olamıyoruz, ilaç tedavisi vs birçok kez denedik doktorlar artık tüp bebeğe gitseniz daha iyi olur dediler, fakat ben tüp bebek öncesinde alternatif yöntemleri yinede değerlendirmek için araştırıyorum... Rastgele yanıklar baharat diye bir sayfaya denk geldim ve sayfasında oradan kür kullanıp hamile kalan kişilerin fotoğrafları mevcut.... Tüp bebek öncesinde bir denesek mi diye düşünmüyor değiliz doğrusu... Baharatçının sayfasına mesaj attık adeta doktor gibi tahilleri vs istedi ve soruna göre kür uyguladıklarını söyledi... Bu şekilde hamile kalan varmıdır aramızda bilgisi ve tecrübesi olan arkadaşlar lütfen yardımcı olabilir misiniz?? Şimdiden teşekkür ediyorum paylaşım yapan herkese🧡

Kızlaar merhaba, sizlerden bir konuda fikir almak istiyorum....Yaklaşık 4 yıldır bebek sahibi olamıyoruz, ilaç tedavisi vs birçok kez denedik doktorlar artık tüp bebeğe gitseniz daha iyi olur dediler, fakat ben tüp bebek öncesinde alternatif yöntemleri yinede değerlendirmek için araştırıyorum... Rastgele yanıklar baharat diye bir sayfaya denk geldim ve sayfasında oradan kür kullanıp hamile kalan kişilerin fotoğrafları mevcut.... Tüp bebek öncesinde bir denesek mi diye düşünmüyor değiliz doğrusu... Baharatçının sayfasına mesaj attık adeta doktor gibi tahilleri vs istedi ve soruna göre kür uyguladıklarını söyledi... Bu şekilde hamile kalan varmıdır aramızda bilgisi ve tecrübesi olan arkadaşlar lütfen yardımcı olabilir misiniz?? Şimdiden teşekkür ediyorum paylaşım yapan herkese🧡
Merhabalar 3 yıl önce ordan aldığım kürler ile hamile kalmıştım ilk kez.Devamı gelmedi boş gebelik oldu gerçi.Şifa bulan çok kişi olmuş.

Merhabalar 3 yıl önce ordan aldığım kürler ile hamile kalmıştım ilk kez.Devamı gelmedi boş gebelik oldu gerçi.Şifa bulan çok kişi olmuş.
Cevabınız için teşekkür ederim... Gelecek adetimden sonra bir ay bende denemeyi düşünüyorum son olarak... Sonrasında olumsuz bir sonuç olursa artık tüp bebeğe gideceğim..süreç çok yorucu Allah herkesin gönlüne göre versin ve yardımcı olsun inşallah 🙏

Sahibi yarim saat konuşmuştu benimle yüz analizi yapıyordu.Az meyve yediğimi ve az su içtiğimi söylemişti doğruydu.Giderseniz ya da internet üzerinden ulaşırsınız muhakkak test sonuçlarınızı gösterin.Ben şu an tüp bebek sürecindeyim.Ama orası hep aklımdadır.Allah kucağinizi doldursun inşallah.🙏

Sahibi yarim saat konuşmuştu benimle yüz analizi yapıyordu.Az meyve yediğimi ve az su içtiğimi söylemişti doğruydu.Giderseniz ya da internet üzerinden ulaşırsınız muhakkak test sonuçlarınızı gösterin.Ben şu an tüp bebek sürecindeyim.Ama orası hep aklımdadır.Allah kucağinizi doldursun inşallah.🙏
İnternet üzerinden ulaşıp tüm tahlil sonuçlarımı gönderdim ve gerçekten açıklayıcı konuştular, internet sayfalarında şifa bulan oldukça çok çift var inşallah bizde faydasını buluruz... Allah sizinde İnşallah kucağınızı doldursun ve bulunduğunuz süreci en kolay haliyle olumlu şekilde atlatmanıza yardımcı olsun inşallah🙏

2 kere tedavi aldik yaniklar baharattan hamile kalamadim maalesef ama esimde hiz problemi vardi nerdeyse yüzde 50 yükseldi değerleri o konuda cok iyi geldi bize su an aşılama yaptırdım tutmazsa tekrar gitmeyi düşünüyoruz Ahmet beye. Siz ne durumdasiniz su an

Merhaba bende yanıklar baharattan değil ama izmirden sağlık naturel diye bi yerden yaptırdım henüz iki gün oldu kullanmaya başlayalı

Eklentiler

• DB7B5DDB-7C5B-48CE-BFA2-2F4D7977A4CC.jpeg
    DB7B5DDB-7C5B-48CE-BFA2-2F4D7977A4CC.jpeg
    113,8 KB · Görüntüleme: 195
İki kavanoz birde kapsülü var

Eklentiler

• BAAE1730-69DB-49FB-ABD1-FD9CE2878495.jpeg
    BAAE1730-69DB-49FB-ABD1-FD9CE2878495.jpeg
    109,3 KB · Görüntüleme: 191
Merbahalar, inşallah şifa olur faydasını görürsünüz... Bende bu ay yanıklar baharat tan kür kullanmaya başladım yaklaşık 20 gündür kullanıyorum, bir taneside bal polen arı sütü karışımı var onu kullanıyorum bakalım hayırlısı
siz kendinizemi kullanıyorsunuz?
biz eşime kullanıyoruz
inşallah fayda görürsünüz görenler var
Rabbim şifamıza vesile kılsın Amin

siz kendinizemi kullanıyorsunuz?
biz eşime kullanıyoruz
inşallah fayda görürsünüz görenler var
Rabbim şifamıza vesile kılsın Amin
Evet ben kendim için kullanıyorum, polikistik overden dolayı, ilk 15 gün için bir çay ve hayır ekstratı kullandım, 15 günden sonra başka bir çay ve bal polen karışımına başladım bakalım hayırlısı olur inşallah, en az 3 ay kullanım öneriliyormuş

Evet ben kendim için kullanıyorum, polikistik overden dolayı, ilk 15 gün için bir çay ve hayır ekstratı kullandım, 15 günden sonra başka bir çay ve bal polen karışımına başladım bakalım hayırlısı olur inşallah, en az 3 ay kullanım öneriliyormuş
Şifa olsun arkadaşım 🙏🏻
Ne zamandır deniyorsunuz ?

Şifa olsun arkadaşım 🙏🏻
Ne zamandır deniyorsunuz ?
4 bucuk yıldır istiyoruz fakat olmuyor, belirli bir süre ilaç tedavisi oldum fakat başarısız oldu doktorum artık tüp bebeğe gitmemizi söyledi ama bu yöntemide bir denemek istedim doğrusu artık bundanda başarısız sonuç alırsam tüp bebeğe gideceğim canım

4 bucuk yıldır istiyoruz fakat olmuyor, belirli bir süre ilaç tedavisi oldum fakat başarısız oldu doktorum artık tüp bebeğe gitmemizi söyledi ama bu yöntemide bir denemek istedim doğrusu artık bundanda başarısız sonuç alırsam tüp bebeğe gideceğim canım
Umarım gerek kalmaz geçen yaz yakın arkadaşım pcos yüzünden 3 yıl olmayınca bahçecide tüp bebek yaptırdı
İlk seferde tuttu şimdi lokum gibi bir kızı ve geriye 9 tane embriyosu var ( ileri derece pcostu amh 13 çıkmıştı aylarca adet olmuyordu ) bu konuda pcos avantajlı oluyor üzülme 🙏🏻

Umarım gerek kalmaz geçen yaz yakın arkadaşım pcos yüzünden 3 yıl olmayınca bahçecide tüp bebek yaptırdı
İlk seferde tuttu şimdi lokum gibi bir kızı ve geriye 9 tane embriyosu var ( ileri derece pcostu amh 13 çıkmıştı aylarca adet olmuyordu ) bu konuda pcos avantajlı oluyor üzülme 🙏🏻
Ne güzel ♥️ ben açıkçası pco olduğumu daha yeni birkaç ay önce öğrendim, son gittiğim doktor tahlil sonucuna göre söyledi ama ben adet sorunları vs hiç yaşamam her ay zamanında olurum doğrusu ama tahlil sonuçlarım pco ile uyumlu çıktı birde ultrasonda polikistik görüntü olduğunu söyledi o günden beri beslenmeme dikkat ediyorum ve son olarak kürleride denemek istedim sonrası artık Allaha kaldı, hayırlısı olsun diyelim🙏 siz ne zamandır istiyorsunuz?

Bende 1 yıldır hamile kalamiyorum incir ve havuç kürü kullaniyorum ibrahim Saraçoğlu arastirin isterseniz. Yumurtalarin gelisimine ve catlamasina yardimci oluyormus

X