Yanlışlardan Çıkamıyorum

Merhaba iyi akşamlar.Forumu uzun süredir takip ediyordum fake değilim öncelikle yemin ederim isteyen olursa ekran görüntüsü atabilirim.Ben 24 yaşındayım bu yaşıma kadar sadece 1 ilişkim oldu sanal bir ilişki aynı şehirde üni okumuşuz ortak ders alınca geçen sene depremde gruptan tanışıp konuşmaya başladık sevgili olduk yüz yüze gelemeden ayrıldık ben ayrılmaya karar verdim hatasından dolayı . Instagram'dan engellemiştim geçenlerde engeli kaldırdım neden bilmiyorum ama içim çok açıyordu çünkü benimle evlilik hayalleri kuruyordu .Engeli kaldırınca konuşmaya başladık ve bugün konu cinselliğe geldi cok ileri gittik sevgiliyken konuşmadığımiz şeyleri bugün konuştuk .Kendimi çok kötü hissediyorum çünkü iki hafta önce bir flortüm oldu onunla da çok ileri şeyler konuştum cinsellik ve cinsellik dışında konuşmadığımiz için bıraktım onu kendimi kötü hissediyorum çünkü iş kaşarlığa gidiyor gibii hissediyorum ve gerçekten cinsel isteğim son zamanlarda çok arttı bu yüzden bu kadar ileri konuşuyorum.Hic yüz yüze sevgilim olmadigi için ne doğru ne yanlış da bilmiyorum.Az önce kendimi gerçekten kaşar gibi hissettim çok üzgünüm 😔 Sizler neler diyorsunuz
bunu konuştunuz diye kaşar olmuyorsunuz. doğru birşey değil yaptığınız kendiniz için, çünkü bu durumu kullanıp şantaj yapabilirler. umarım resim filan atmamışsınızdır. ama kaşarlıkla bunun bir ilgisi yok sizin hayatınıza biri girmemiş bile.

bunu konuştunuz diye kaşar olmuyorsunuz. doğru birşey değil yaptığınız kendiniz için, çünkü bu durumu kullanıp şantaj yapabilirler. umarım resim filan atmamışsınızdır. ama kaşarlıkla bunun bir ilgisi yok sizin hayatınıza biri girmemiş bile.
Teşekkür ederim.Hiç el ele tutuşmadim sarilmadim çünkü hiç sevgilim olmadı flortten öteye gitmedi .İlk görüştüğüm kişiye resim attım ama kullanacak biri değil.Şuan konuştuğum eski sevgilime resim atmadım ama çok ilerledik konuşurken utanıyorum sanki bir anda sevgisi gitti bana ve değerim düştü

Teşekkür ederim.Hiç el ele tutuşmadim sarilmadim çünkü hiç sevgilim olmadı flortten öteye gitmedi .İlk görüştüğüm kişiye resim attım ama kullanacak biri değil.Şuan konuştuğum eski sevgilime resim atmadım ama çok ilerledik konuşurken utanıyorum sanki bir anda sevgisi gitti bana ve değerim düştü
erkekler kolay kolay sevmez siz hiç zaman geçirmemişsiniz yan yana. sevdiğini de düşünmüyorum. bu yüzden iletişiminizi kesin mutlaka. müsait değilim diyin cevap vermeyin çünkü bu iş çok laçkalaşır eğer devam edecek olursanız ve sonunda üzülen siz olacaksınız.

erkekler kolay kolay sevmez siz hiç zaman geçirmemişsiniz yan yana. sevdiğini de düşünmüyorum. bu yüzden iletişiminizi kesin mutlaka. müsait değilim diyin cevap vermeyin çünkü bu iş çok laçkalaşır eğer devam edecek olursanız ve sonunda üzülen siz olacaksınız.
Evet ilki hiç sevmedi beni zaten canı svsmk istediği zaman yazıyordu hadi bebeğim gün içerisinde sevgili değildik sanki 😔 Bu seviyor sanki emin değilim ama dün cinsellik konuşarak büyük hata ettim çünkü uygun değiliz birbirimize

Evet ilki hiç sevmedi beni zaten canı svsmk istediği zaman yazıyordu hadi bebeğim gün içerisinde sevgili değildik sanki 😔 Bu seviyor sanki emin değilim ama dün cinsellik konuşarak büyük hata ettim çünkü uygun değiliz birbirimize
Ya hata mata değil. Olabilir gençsin. Fotoğraf yok bir şey yok. Konuşma bitsin gitsin. Cinsellik istemesen sıkıntı asıl bu yaşlarda.

X