Yapamazsın diyenlere inat Başardım Siz de Yapacaksınız kendinize İnanın 🌸🌸🌸🌸💪

suyesili1

Üye
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2023
235
92
Merhaba kizlar
3 yıl önce sigarayı bırakmaya karar aldım kpss hazırlanma sürecinde sigara bıraktım kpss derken 80 kiloda buldum zaten hep kiloludum hiç spor yapmazdim ama biryerden sonra hedeflerim için silkilendim ve kendimi aynada baktım bu ben olamam dedim hedeflerim vardı ve bu kilo ile çok zordu
Hırs yaptım mücadele verdim ve 80 kilodan 63 kiloya düştüm 2 ayda BAŞARDİM SİZ DE YAPABİLİRSİNİZ İNANİN VE İSTEYİN.
Karbonhidrat ekmeği kestim
Tatlıyı çok seviyordum ama emeklerini çöpe atamazdin
Kalori açığı yaptım uygulamadan
Günlük 2.5litre su içtim
Kabak çorbası detosu yaptim
Haftada 1 kardiyo cidden acimazca isteyenlere ismini yazarım hocanın yağlar kurtuldum
En önemlisi spor salonunda gittiğim zamanda bile kilo veredigim o kiloyu kendi evimde hiç bir ekipmanim olmadan yaptım
Agladigim oldu çok zorlandım
Ama bu süreçte aynadaki yeni beni görünce çok mutlu oldum inanın degdi
Beni bu süreçte dalga geçmeye çalışanlar oldu ve başardigimda karşılarında yeni beni gördüklerim de tavsiye isticek kadar arsizlardi

Teşekkür ederim 🌸😊Sabah kahvaltı lor peynir kalorisi düşük 1 çorba kaşığı 15 kalori denk geliyor mutlaka yumurta haşlanmış domates salatalık maydonoz çok faydası var bazen yulafdan tost yapiyordum
Şekeri hayatımdan cikardim kahve çayda dahil
Paketli gıda yemiyordum
Ara öğün yemeğinde sade kahve spor öncesi yoğurt içine kimyon biraz pul biber zencefil
Akşam yağsız firinda sebze tavuk kırmızı et ekmek yemiyorum ilk başlarda ekmeksiz zorlandım ama zamanla alıştım birde kabak çorbası var instgram diyetisyen görmüştüm yazarsaniz bulurunuz googleden mayonoz kabak acayip doyurucu çok aciktigimda sadece o bile yetiyor öğünlerde
Tabi sadece diyet yetersiz spor kardiyo özellik 15 dk en az olanlar yağ yakımını hızlandırıyor vücutta

İnanın bir zaman sonra alıştıktan sonra tartıda farkediceksiniz 🌸😊

Teşekkür ederim 🌸😊Sabah kahvaltı lor peynir kalorisi düşük 1 çorba kaşığı 15 kalori denk geliyor mutlaka yumurta haşlanmış domates salatalık maydonoz çok faydası var bazen yulafdan tost yapiyordum
Şekeri hayatımdan cikardim kahve çayda dahil
Paketli gıda yemiyordum
Ara öğün yemeğinde sade kahve spor öncesi yoğurt içine kimyon biraz pul biber zencefil
Akşam yağsız firinda sebze tavuk kırmızı et ekmek yemiyorum ilk başlarda ekmeksiz zorlandım ama zamanla alıştım birde kabak çorbası var instgram diyetisyen görmüştüm yazarsaniz bulurunuz googleden mayonoz kabak acayip doyurucu çok aciktigimda sadece o bile yetiyor öğünlerde
Tabi sadece diyet yetersiz spor kardiyo özellik 15 dk en az olanlar yağ yakımını hızlandırıyor vücutta

İnanın bir zaman sonra alıştıktan sonra tartıda farkediceksiniz 🌸😊
Teşekkür ederim, dikkate alacağım☺️

Kardiyonuzu da paylaşır mısınız evde yapıyorum demişsiniz internettense ben de yapayım videoları vardır çok tebrik ederim valla bravo hem sigarayı bırakmışsınız hem kilo vermişsinşz maşallah

Merhaba kizlar
3 yıl önce sigarayı bırakmaya karar aldım kpss hazırlanma sürecinde sigara bıraktım kpss derken 80 kiloda buldum zaten hep kiloludum hiç spor yapmazdim ama biryerden sonra hedeflerim için silkilendim ve kendimi aynada baktım bu ben olamam dedim hedeflerim vardı ve bu kilo ile çok zordu
Hırs yaptım mücadele verdim ve 80 kilodan 63 kiloya düştüm 2 ayda BAŞARDİM SİZ DE YAPABİLİRSİNİZ İNANİN VE İSTEYİN.
Günlük 2.5litre su içtim
Haftada 1 kardiyo cidden acimazca isteyenlere ismini yazarım hocanın yağlar kurtuldum
En önemlisi spor salonunda gittiğim zamanda bile kilo veredigim o kiloyu kendi evimde hiç bir ekipmanim olmadan yaptım
Beni bu süreçte dalga geçmeye çalışanlar oldu ve başardigimda karşılarında yeni beni gördüklerim de tavsiye isticek kadar arsizlardi
Yaptığınız kardiyoyu paylaşır mısınız

Kardiyonuzu da paylaşır mısınız evde yapıyorum demişsiniz internettense ben de yapayım videoları vardır çok tebrik ederim valla bravo hem sigarayı bırakmışsınız hem kilo vermişsinşz maşallah
Teşekkür ederim evet evde YouTube izleyerek yaptım 🤗 engin kirbaç hoca 15 dk yağ yakma videosu yeniyim nasıl video paylascam bilmiyorum 🫣 siz yazarsanız ulasabilirsiniz haftada 1 2 kez yeterli oldu bana 🤗

Teşekkür ederim evet evde YouTube izleyerek yaptım 🤗 engin kirbaç hoca 15 dk yağ yakma videosu yeniyim nasıl video paylascam bilmiyorum 🫣 siz yazarsanız ulasabilirsiniz haftada 1 2 kez yeterli oldu bana 🤗
Yaa ben de Ergin Kırbaç videoları yaparak kilo verip sıkılaştım yukarıdaki mesajlarda videodan yaptım deyince açıkçası çok merak ettim 😍Ergin Hoca Mehtap Hoca bitanedirler

YouTube engin kirbaç 15 dk yağ yakici video yazarsanız ulasirsiniz 🤗🤗
Onun videolarını başlarda 15 dk yağ yakıcı ile başladım öyle zorlanıyordum ki sonra 10 dk lık tabata ardından 28 dk lık tüm vücut dambıl ve lastikle bir de 10 dk lık videosu var o da müthiş sonda Burpee olan en az 40 dk yapıyorum haftada en az 2 akşam

Son düzenleme:
L losinggame Ergin Kırbaç hocaların videoları inanın sadece videoları ile 10 kilo verip sıkılaştım tavsiye ederim müthiş videoda ne kadar yapıp ne kadar dinlenilmesi gerekli olan süre sayaçları da var

Çok iyi spor hocalarım canım bende onlar sayesinde verdim kilomu reklam çıkmasına bile seviniyorum o derece zor ama bir zaman sonra vücut alışıyor ve sadece 15 dk video arkası dinleme sonrası başka hareketlerde yapabiliyorsun tebrik ederim canım 🥰🥰🥰 bu arada video paylaşmışsin ben yukleyememistim sağol 😇🌸🌸🌸

Merhaba kizlar
Günlük 2.5litre su içtim
Çok tebrik ederim hem zayıflamayı başarmışsınız hem sigarayı bırakabilmişsiniz. İkisi de çok zor şeyler gerçekten harikasınız. Bu kabak çorbasını sınırsız içebiliyor muyuz acaba? Lahana çorbası kürü vardı o öyeydi mesela. 3 yıldır koruyorsunuz kilonuzu değil mi? Şu an nasıl besleniyorsunuz?

X