Yaptığımız Sanatsal Çalışmalar (Resimli)

BeyazPerim

Vay anası ya =)
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2008
11.895
18
Kızlar yaptığımız sanatsal çalışmaları (mozaik,seramik,mum,ahşap,resim vb.aklınıza ne gelirse) bu topikte paylaşalım mı ?

Son düzenleme:
karakalem çalışmaları yapıyordum amatörce uzun zamandır çizmeyi bıraktım. eğer çizersem burayada mutlaka eklerim. yaratıcılık ve paylaşmak adına çok güzel bir topic olmuş

Sağol tatlım cizersen mutlaka bekliyorum =)

Benimde mozaik,seramik ve çini calısmalarım var ama bir cogu okulda kaldı bir cogunuda yakınlarına hediye ettim.Şimdi artistik bir calısmaya basladım onu bitirdigim gibi cekeceğim.

Son düzenleme:
bende uzuuun yıllardır kalem ve resim çalışması yapmıyorum..aslında başlamak istiyorum ama şu an değil çünkü farklı projelerim var...ama senin için bir kaç şey ekleerim livim..topik çok güzelkaydirigubbakcemile5

benim de yaptığım çok çok çalışma var 200 karakalem çoğu amatör eski. şimdi seramik papirüs kağıda baskı.
ve aklınıza gelecek çok şey yapıyorm. en kısa sürede paylaşırım isteyene yardımcı olabilirm. sanatsal birçok yönde sormak istediğinizi sorabilirsiniz.
bende emin olun prof.lardan bilgi alıp size aktarcam :KK69:

Merhaba hanımlar. Benim malesef bu konularda sizin gibi bilgim yok malesef. O yüzden sizden akıl almak istiyorum. İnternetten sipariş ettiğim seramik dekoratif ürünlerim elime geçince rengini hiç beğenmedim, ekrandakinden daha açık geldi. Kenarda bekliyorlar, kullanamıyorum. Onları beyaza döndürme şansım var mı ?Eki Görüntüle 709323 Eki Görüntüle 709324 Eki Görüntüle 709325

Hobi malzemeleri ile bir şeyler yapmak gerçekten çok meşakatli ve kolay görünüp aslında zor olan bir iş. O yüzden bunlar gerçek sanat. Hobi fikirleri olan, örnek olarak göstermek isteyenler daha fazla resim paylaşabilir ni? Özellikle seramik boya ile yapılanlar çok dikkatimi çekiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
X