Saç Rengi ve Saç Boyama Yardım :( palette altın karamel

Askadair

Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2014
19
0
34
meraba saçım palette altın karamele boyalıydı turunculuk gitsin dıye Koleston naturals acık kumrala boyadım 3 keredir koyu sarı gıbı oldu bıraz turunculuk kalmıstı sonunda farklı bı markayla boyadım syoss acık kumral ıgrenc oldu cok acık turuncumsu sarı oldu Sonra loreal excellence dore kumral boyadım turuncumsu kumral oldu aktıkca altından kullu kumral gıbı çok soluk bı renk gelıyor turunculugu olmayan karamel ıstıyorum koyu sarı gibi rengın adı ne bılmıyorum yardımcı olabılecek varmı ?? :KK43:

Turuncu olmasından yana dertliysen küllü renkleri kullan
ama tek başına küllü açık kumral da sarı gibi olur o yüzden bir ton koyusuyla karıştır.
yani küllü kumral + küllü açık kumral karışımı tam senin istediğin renk :)

Turuncu olmasından yana dertliysen küllü renkleri kullan
ama tek başına küllü açık kumral da sarı gibi olur o yüzden bir ton koyusuyla karıştır.
yani küllü kumral + küllü açık kumral karışımı tam senin istediğin renk :)

en son dore kumral yaptım turumumsu kumral oldu akdıkca altından kullu kumral geldı cok soluk o zamanda cok kumral olmaz mı :/ koleston acık kumraaldakı sarı gıbı gozukuyor ıstedıgım renk koyu sarı gibi bende cozemedım adının ne oldugunu :KK43: fotograf nasıl atılır bılmıyorum (

meraba saçım palette altın karamele boyalıydı turunculuk gitsin dıye Koleston naturals acık kumrala boyadım 3 keredir koyu sarı gıbı oldu bıraz turunculuk kalmıstı sonunda farklı bı markayla boyadım syoss acık kumral ıgrenc oldu cok acık turuncumsu sarı oldu Sonra loreal excellence dore kumral boyadım turuncumsu kumral oldu aktıkca altından kullu kumral gıbı çok soluk bı renk gelıyor turunculugu olmayan karamel ıstıyorum koyu sarı gibi rengın adı ne bılmıyorum yardımcı olabılecek varmı ?? :KK43:

altın karamelde tuttu mu tam tutar:) ben de palette a.karameldim neye boyasam alttan turuncu turuncu geliyor:) ben de cvpları takipteyim..

altın karamelde tuttu mu tam tutar:) ben de palette a.karameldim neye boyasam alttan turuncu turuncu geliyor:) ben de cvpları takipteyim..

ben ustune 1 kullu kumral bir kullu acık kumral 2 de acık kumral boyadım 3cusunde syoss acık kumral aldım bıldıgın acık turuncumsu sarıymıs boya.. tam kurtuldum derken syossdan oldu. sonra cok acık tuttu dıye excellence dore kumral yaptım tam bı facia turuncu oldu kafam nerde turuncu varsa onu almısım lanet ettım (

Dore kumral boyarsan tabi turuncu olur kullu kumral boya hatta koyu kullu kumral 6.1 excellence

X