Yardımcı olur musunuz kızlar

asenaalp

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2023
31
13
25
Merhaba anneler Cumartesi birde Pazar günü iki tane kaset test yaptım pozitif çıktı kan verdim sonuç ne çıktı pek birşey anlamadım gebelik varmı yokmu sonuç yazması gerekmiyor mu var yada yok diye başına böyle bir şey gelip daha sonradan gebe olduğunu öğrenen varmı Eki Görüntüle 3351214
IMG_20231213_031453.jpg

Eklentiler

• Screenshot_2023-12-12-00-27-28-121_tr.gov.saglik.enabiz.jpg
    Screenshot_2023-12-12-00-27-28-121_tr.gov.saglik.enabiz.jpg
    41,4 KB · Görüntüleme: 39
Reglinize kac gun var ve yasiniz kac? Daha once dis gebelik gecirdiniz mi? Bir de mumkunse su tahlil sonucunu e-nabiz'in web sitesinden goruntuleyip paylasin, orada daha belli oluyor.

Canım ben ilk gebeligimi sağlık sorunlarından dolayı aldırmak zorunda kaldım benim adet tarihim erayin 26sinda olurum adet takvimi ne baktigimda Kasım ayının 20sini gösteriyordu adet olmamıştım öncesinde eşimle birliktelik oldu sonra şüphelendim test alıp yaptım negatif çıktı tekrar birliktelik oldu sonra 26sina kadar bekledim yine âdet olmadım birdaha test alıp yaptım yine negatif sonuç aldım test yapmayı bıraktım daha sonra Kasım ayının 30da adet oldum 4 gün sürdü bittikten 5. Gün 6. gün tekrar dan birliktelik oldu kasığımda ağrı girdi biraz uzun sürdü ağrı hissettim daha sonrasında test alıp yapmak istedim cumartesi gunu test alıp yaptım pozitif çıktı pazar günü tekrar test alıp yaptım yine pozitif çıktı daha sonra kan verdim sonucum bu şekilde çıktı pek birşey anlamadım ara ara kasıklarımda ağrı oluyor uyku halinde oluyorum bu arada 28 yaşındayım uzun oldu hakkını helal et canım uzun anlattım daha iyi anlarsın beni daha iyi sonuç alırım diye bukadar uzun oldu kusura bakma canım

Tekrar sonucu sizinle paylaştım net bir bilgi almak için kızlar

Eklentiler

• Screenshot_2023-12-13-04-22-09-913_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-12-13-04-22-09-913_com.android.chrome.jpg
    61,9 KB · Görüntüleme: 31
Kan testine göre hamilelik yok malesef değer 1 çıkmış. Hamilelik için 5 ten yüksek olması gerekiyor değerin. Bu idrar testlerinde ikinci çizgi 5 dakika içinde mi belirdi yoksa çok sonradan mı?

X