YARDIMCI OLURMUSUNZ

Erenler0425

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2021
34
2
25
Dusuk sonrasi adet gormedn hamile kalan var mi aranizda 20 gun once dusuk yaptim son 2 gundur hamileymisim gibi belirtilerim var belim cok agiriyor ve dusukten sonra sonen gosuslerim tekrar dolgunlasmaya basladi sağ göğsumdede hafif hasasiyet agri var akintimde bembeyaz sut kesigi gibi bilgisi olan cvp verebilirmi rica etsem

Dusuk sonrasi adet gormedn hamile kalan var mi aranizda 20 gun once dusuk yaptim son 2 gundur hamileymisim gibi belirtilerim var belim cok agiriyor ve dusukten sonra sonen gosuslerim tekrar dolgunlasmaya basladi sağ göğsumdede hafif hasasiyet agri var akintimde bembeyaz sut kesigi gibi bilgisi olan cvp verebilirmi rica etsem
Öyle çok insan var düşük sonrası hemen hamile kalan nedense düşük yapanların 2.bebekleri daha sağlıklı oluyor ve tutunuyor inşallah senin de bebiş vardır

Aynı sorunun cevabını bende arıyorum akıntım var yoğun 42 gün oldu kanamam olduğundan beri

X