Yardımınıza ihtiyacım var hamilelik hakkında

anneolmakistemek

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2023
2
1
25
Kaset ve kağıt olan testi 3 gün önce yaptım erken gebelik testinide dün yaptım çizgi çok silik belim ağrıyor adet olacak mışım gibi ama şiddetli bir ağrı hemde bugün grip oldum kızlar acaba hamile miyim çok heyecanlıyım allah isteyen herkese nasip etsin şunuda eklemek isterim normalde yarın adet olmam lazım

Eklentiler

• IMG_2984.jpeg
    IMG_2984.jpeg
    89,7 KB · Görüntüleme: 36
  • IMG_2957.jpeg
    IMG_2957.jpeg
    212,9 KB · Görüntüleme: 37
Kaset ve kağıt olan testi 3 gün önce yaptım erken gebelik testinide dün yaptım çizgi çok silik belim ağrıyor adet olacak mışım gibi ama şiddetli bir ağrı hemde bugün grip oldum kızlar acaba hamile miyim çok heyecanlıyım allah isteyen herkese nasip etsin
Geçmiş olsun. Testlere göre gebelik var gözüküyor. İnşallah sağlıkla ilerler. Kan testi yaptırarak 2 günde bir beta hcg değerinde düzenli artış oluyor mu diye takip edebilirsiniz.

Geçmiş olsun. Testlere göre gebelik var gözüküyor. İnşallah sağlıkla ilerler. Kan testi yaptırarak 2 günde bir beta hcg değerinde düzenli artış oluyor mu diye takip edebilirsiniz.
Çok teşekkür ediyorum kan adetim geciktikten sonra vereceğim inşallah şuan ağrı beni çok korkutuyor acaba ters giden bir şey mi var ilk defa çünkü böyle bir şey yaşıyorum

Çok teşekkür ediyorum kan adetim geciktikten sonra vereceğim inşallah şuan ağrı beni çok korkutuyor acaba ters giden bir şey mi var ilk defa çünkü böyle bir şey yaşıyorum
Genelde hamileliğin başında adet olacakmış gibi ağrı yaşanır. Çok şiddetli ağrı, kanama vs yok ise endişelenmeyin. Hafif kasılmalar, batma hissi, adet olacakmış gibi ağrılar olabiliyor.

X