yarın 12.gün!!!!!!

haklsın keşke paylaşmasaydım kimseyle de bu telefonları açıp aynı şeyleri tekrarlamak zorunda kalmasaydım.her önüme gelenle ağlaşmasaydım.bana kimse acımasaydı.aileme bile sölemeseydm de onlar da üzülmeseydi ama ben herkesle paylaştım çünkü bana dua etmelerni istedm burda herkes birbiri için dualar edyo çevremdekiler de benm için dua etsn istedm kmin duası kabul olur belli olmaz dedim güç istedm çevremden.burdaki bütün sayfaları okudum kendmle karşılaştırdım.yemin edyorum pozitf haberleri okuudkça sevindm umutlandım.o kan değerlerini okuduğumda kendmle ilgili hayaller kurdum.benm deçok yüksek çıkar heralde üçüz olcak ya dedm.gözbebeğim büyüdü midem bulandı göğsüm deişti karnım şişti .hıh tamam dedim hamileym herkes bana rüyasnı anlattı kesin hamilesn seni gördm dedi.fal bakanlar ....o gün geliyo kanını veryosun evine dönyosun kesin oldu diyosun ve almaya gidyosun sonucu hemşire eline verirken zaten yüzünden anlaşılıyo zarfı da açmış bakmış belli.ama inanmıyosun diyosun ki hemşire belki tepkisiz ruhsuz belki alışmış hamile haberlerine ondan donuk suratı diyosun.sonra kağıdı eline veryo açıyosun eşin de tepeden bakıyo kağıda.aynı anda olmamış diyosun gözgöze geliyosun gözler dolmuş titrek...susyosun önce kabullenmyosun.hata olmalı diyosun.eşin seni teselliye başlıyo.canım benm sen benm için çok önemlisn tatile çıkalım kafamızı dağıtalım lütfen üzülme diyo.hemen ardından telefonlar çalmaya başlıyo.annen arıyo.ne diceksn??anne olmadı üzülme mi diceksn.susmuyo teller akşama kadar.nasıl olur yaaaa sözleri duyulyo herkesn ağzından.ama oldu benm rüyam bitti.keşke daha 3-4gün olsaydı öğrenmeme.keşke tadını çıkarsaydım hamile adayı olmanın.keşke eşim bana ananas yedirseydi elleryle keşke kimse yanımda sigara içmese keşke eşim gece uyanıp üzerimi örtse keşke annem torunlarıma şunu alıcam dese keşke sen hamilesn otur deseler.....keşke keşke keşke.....

valla pozitifcim bende bi dahakine kimseye sölemeyi düşünmüyorumm.en iyisi kimsenin bilmemesii.bide herkese cevap veriyosun..gerçi bu dönemde ben annemde kaldım.annemlr telefona cevap verdi çoğu zaman ama onlar hayırlısı bölemiş dedikçe ben daha kötü oldum..bu arada benimde 23.günüm ama ilaçları dün bıraktımm.ve bende daha adet olmadım..adet ağrısı var fakat hala olamadımm..ama en yakın zamanda oluruzz.

canım seni çok iyi anlıyorum bende martta ilk tüp bebek deneyimimi yaşadım hemde daha test günüm gelmeden yoğun bir kanamayla negatif sonuç alarak....çook ağladım hemde çok ama asla neden diye sorgulamadım hayırlısı buymuş dedim ama ağlamaya devam ettim..insanın pskolojisi ister istemez bozuluyor bunda aldığın onca iğnenin de etkisi var sanırım. ne olur üzme kendini bak belki kendiliğinden hamile kalırsın genelde tedavi sonrası kalınabiliyormuş.......inşallah tez zamanda rabbim yüzünü güldürür.hakkında hayırlsı cnm........

ya bugün transferden sonraki 16.gün negatfi sonuç aldım ama hala adet olmadım.bi sorun mu var acaba ya normal mi??hiç duymadım ben böle adet olmayanı.herkesn ya 10.gün ya 12.gün gelmiş adeti.benm neden gelmedi.sol tarafımda da cız cız batan bi yer var başka da belirti yok adetle ilgili

çok daha fazla sürenler var. bünyeye bağlı ayrıca sen şimdi çok stres yaptığın için de gecikiyordur muhtemelen. gene de doktoruna aç bir sor için rahat etsin.

benim 12 ci günden sonra 5 gün gecikmeli olmmştum.. olur böyle şeyler canım kafaya takıyoruzya ..ilaçlarada baglı olabilir gecikme..içiniz daha rahat olması için doktorunla bir konuş derim...

X