Yarın boşanıyorum.Mahkemem var.Saat 10:30..Eşimin metresi var.Araftayım.

Lyanna Mormont

Halaybaşı
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2018
9.383
30.251
31
benim o kadar gücüm yokki.. o kadının evine gitmiştim basmaya..kocam yanında..utanmadan güvenlikten beni aldırmadı..benim jandarma çağırmam lazım.. şimdi jandarma çağırırım ağzını burnunu kırdırttırrım dedi.. hakim avukat tüm ailem dedi... gerçi umrumda değildi ama kocam o kadının yanındaydı..gece saat 2.. ben takside güvenlikte o kadın bu lafı dedirtti..bu yıktı beni zaten... defoldum evime geldim.. ki bu dava süresince kadın beni çok yorar.. bana ne fotolar attı.. o benim kocam dedi.. beni deli gibi seviyor dedi.. ne fotolar.. hala psikolojim yerine gelmedi.. alabildğim kadar alıcam alamazssamda canım sağolsun... ondan kurtulmam bile bi ödül bana.. artık o kadınlla kavga ettiğinde buraya gelemeyecek... yalvarsada ağlasada bitti...
E mustehak size. Siz kendiniz dedirtiyorsunuz bu laflari kendinize.

Renklihatun

Sevgi anlaşmak değildir nedensizde sevilir 💖
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2017
2.112
8.186
34
E mustehak size. Siz kendiniz dedirtiyorsunuz bu laflari kendinize.
Yok iki günden gelse hemen alır eve nasil bir kocaysa artik kapisamadilar gitti bu üyeye zerre üzülmüyorum hepsini hak ediyor kocasız nefes dahi alamıyor ki napip edip alıyor eve
Amma cocuklari kızlarına cok uzuluyorum sere.siz bi baba bozuntusu onun peşinde kendini kaybetmiş anne gibi biri ve ortadaki iki çocuk ailesi dahi artik görüşmüyormuş komu sahibiyle bilmiyorum bu konu beni cok sinirlendiriyor.

mutluluk1982

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2015
667
396
38
konu sahibi kadına zina davası açtınız mı açılabiliyorsa açın bence çevresine rezil olsun işi varsa işinden kovulur

3.şahsa açamıyormuşssun.. ya benim koca suçlu.. o kadın benim muhatabım olmaz artık.. iş pisliğe giderse kadın kocasını boşamış ya.. benim adam için.. bunu hep bana sesli itiraf etti.. beni aradı..bende ses kaydına çektim... ben kocamı boşadım senini kocan işin dedi.. o da booşaaaaanaacakk dedi... hayatını mahvederim onun dedi..beni tehdit etti.işyerimi aradılar.. işyerime baskına geleceklerdi 3 beş adam... belkide oyundu.. kocama anlattım ama inanmadı.. kayınbabamı aradılar.. senin gelinini torunlarını dağa çıkarırız filan diye.. benim kardeşimin namusuna göz koydu.. kardeşimi hamie bıraktı evleencek ona göre dediler... daha neler neler.. ama benim kocam babasınada inanmadı.. kadından beni ayırmak için oyun yapıyorsunuz dedi.. yni kadın çok çirkef.. kocam bize döndüğünde kadın tüm oturdugu semti dolaşmış..arabayı bulmuş... allahtan başka bir apartmanın önündeydi... o apartman zannetmiş.. arabayı çizmiş gitmiş... tlf.mesaj attı... bizimkide her seferinde geri döndü.. ya şu ece erken olaylarını izledim tv de..aynı olayları ben yaşadım..
kadın çok çirkef..ve tüm ailesi hakim avukat filan..Allahından bulsun.. evliyken kocasını boşamış.utanmadan bana anllatıyor... ve kocası benim kocamı aradı tehdit etti.. aslında eski kocasını bile şahit yaparım... ama çok çirkef insanlar .... ahh ahh.... görümcemi aramışlar.. benim adamın bulaştığı kadın hakkında konuşmuşlar .kardeşinize sahip çıkın.. bi kenarda ölücek.. bu kadın herkese hamileyim diyor.herkesi kandırıyor.. 3 5 tane dostu var.. kurtarın oğlunuzu demişler...
benim kocam hiçirşeye inanamıyor.. ıspatlayın diyor... ya o kadar olay yaşadıkki... adamın gözü kör olmuş... hergün hocalra gidiyor hergün büyü yaptırıyor... ama benim kocam şimdi mi böyleki yıllardır gereksiz ahlaksız aldatıyor..
tek anlamadığım ahlaksız pislik adi köpek iki gün önce yok emekli olunca yazlık alıcaz yok sana bahçe alıcam diyor hayallerr kuruyor... sonrada engeli kaldrıp çocuklarına defalrca hayal kırıklığına uğrattıktan sonra yine gidiyor.. Bu defa inşallah ölüm haberini alırım..Bende kurtulurum..

mutluluk1982

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2015
667
396
38
Benim demek istediğimi anlamamışsınız. Size bu boşanma durumu, maddi yetersizlik veriyor, bir artısı olmayacak hayatınıza. Boşanmak yerine adamdan ayrı bir eve çıkın ve boşanmış gibi unutun, öyle yaşayın demek istedim. Ne yapmak istiyorsunuz mesela tatil turu mu hemen çıkın vs tarzı yaşayın yani. Hayat kısa, üzülmek ve acı çekmek yerine sizi mutlu edecek aktivitelere yönelin çünkü siz bunu hak ediyorsunuz.

zaten istediklerimi mallaarı çocklarımın üstüne yapmazssa boşanmam..ayrı yaşarım..

mutluluk1982

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2015
667
396
38
Ya ağlayacak yıkılacak ne var kusura bakmayın ama bu artık sizin rutininiz. Kocanızda aldatma hastalığı var elden ayaktan düşene kadarda aldatacak malesef sizi bu belli sizde bağımlı olmuşsunuz artık başka bir âlemde geziyorsunuz zihnen bence . Ağlamayın gelir bikac güne nasılsa. Böyle yaşayın gidin hayatınızı eziyet etmeyin kendinize farzedin kocanız 3 esli cahiliye devrindeki gibi sorun yapmayın diğer kadınları nasılsa boşanmıyorsunuz kızlarınıza eziyet etmeyin hayatı.
eve almak aslaaaa yok... bitti git... ağlamıyorumda... iyiyim şimdi... kızımla iftarımızı yaptık..güzel güzel sohbetettik... herşey iyi olacak... malları verirse boşanırım yoksa boşanmam dava acarsada biraz süründürürüm... bilmiyeoum belki bi an önce kurtulmak için boşarım...

Gamzeceylan

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2020
2.132
6.230
25
3.şahsa açamıyormuşssun.. ya benim koca suçlu.. o kadın benim muhatabım olmaz artık.. iş pisliğe giderse kadın kocasını boşamış ya.. benim adam için.. bunu hep bana sesli itiraf etti.. beni aradı..bende ses kaydına çektim... ben kocamı boşadım senini kocan işin dedi.. o da booşaaaaanaacakk dedi... hayatını mahvederim onun dedi..beni tehdit etti.işyerimi aradılar.. işyerime baskına geleceklerdi 3 beş adam... belkide oyundu.. kocama anlattım ama inanmadı.. kayınbabamı aradılar.. senin gelinini torunlarını dağa çıkarırız filan diye.. benim kardeşimin namusuna göz koydu.. kardeşimi hamie bıraktı evleencek ona göre dediler... daha neler neler.. ama benim kocam babasınada inanmadı.. kadından beni ayırmak için oyun yapıyorsunuz dedi.. yni kadın çok çirkef.. kocam bize döndüğünde kadın tüm oturdugu semti dolaşmış..arabayı bulmuş... allahtan başka bir apartmanın önündeydi... o apartman zannetmiş.. arabayı çizmiş gitmiş... tlf.mesaj attı... bizimkide her seferinde geri döndü.. ya şu ece erken olaylarını izledim tv de..aynı olayları ben yaşadım..
kadın çok çirkef..ve tüm ailesi hakim avukat filan..Allahından bulsun.. evliyken kocasını boşamış.utanmadan bana anllatıyor... ve kocası benim kocamı aradı tehdit etti.. aslında eski kocasını bile şahit yaparım... ama çok çirkef insanlar .... ahh ahh.... görümcemi aramışlar.. benim adamın bulaştığı kadın hakkında konuşmuşlar .kardeşinize sahip çıkın.. bi kenarda ölücek.. bu kadın herkese hamileyim diyor.herkesi kandırıyor.. 3 5 tane dostu var.. kurtarın oğlunuzu demişler...
benim kocam hiçirşeye inanamıyor.. ıspatlayın diyor... ya o kadar olay yaşadıkki... adamın gözü kör olmuş... hergün hocalra gidiyor hergün büyü yaptırıyor... ama benim kocam şimdi mi böyleki yıllardır gereksiz ahlaksız aldatıyor..
tek anlamadığım ahlaksız pislik adi köpek iki gün önce yok emekli olunca yazlık alıcaz yok sana bahçe alıcam diyor hayallerr kuruyor... sonrada engeli kaldrıp çocuklarına defalrca hayal kırıklığına uğrattıktan sonra yine gidiyor.. Bu defa inşallah ölüm haberini alırım..Bende kurtulurum..
Üzülmeyin Kimsenin ahı kimsede kalmaz bulurlar belalarını anlattığınız tarzda bir kadın parasını yiyip bitirince eski kocanızıda aldatır emin olun.O da Yine size dönmeye kalkar ama kabul etmezsiniz tabi ki çünkü kızlarınızla düzeninizi kurmuş olursunuz çoktan :)

mutluluk1982

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2015
667
396
38
Adamın umrunda bile değilsiniz, şu an ölseniz eve adam ikinci gün kadını getirir, gelip yerleşir ve çocuklarınıza anne veya bilmemen anne dedirtir. Çocuklarınızın yaşadığı travma böyle karaktersiz bir adamı affetmeniz ve eve getirmenizden dolayı daha büyük. Çocukları bahane etmeyin. Umarım ama umarım bir şekilde artık adamı değil kendinizi ve çocukları düşünürsünüz. Kızların üzerine evi yapsın, sonra defolsun gitsin. Adam sizin üzerinizden mastürbasyon yapıyor farkında değilsiniz. Resmen sizi manipüle ediyor. Sapkın biri. Vicdani yükümlülük hissetmiyor. Ağlaması bile numaradan. Giderken dedikleri de tiyatro. Oradan dehlenince size sizden oraya... Böyle bir pislik için değer mi?

Sizin psikiyatristten acilen ama acilen yardım almanız gerekiyor! Adam sizin kişiliğinizi mahvetmiş. Bir Adim dramdan geriye gitseniz göreceksiniz ve adam sürekli size dönemeye ve oraya gitmeye devam edecek. Bu döngüden kurtulsanız ve kesinlikle görüşmeseniz, avukat görüşse bitirirdiniz.

çok haklısınız... artık hiç görüşmek yok..yüzünü sesini dahi duymak istemiyroum... zaten gitmeden iki gün önce bilgisayarına bakmıştım.. kendi kendine massturbayon gibi bişey yapıp sevgilisinin adını söylüyor.. seni becer... diyo.... orda zaten tiksindim... ki ahh daha ne pisliklerini görmüştüm.. bu adam sapkın psilik.. ve onun zerre umrundaa değilim... ve hayatımdan ebediyen gidecek... yaa malları o kadın yersede yesin.. biriklimlerimi emeklerimi o kadar ben çektim gününü o görürse görsün... ben evet tek kalıcam.. hep yanımda yaşlılıkta bir hayat arkadşım olsun yanlızlıktan korkmuştum.. ama böyle her an ölümümü bekleyen bir adam olacaksa hiç olmasın daha iyi... son gün bile yürüyüşe mi gittin itiraf et.. evlatlarının üzerine yemin et dedim.. çünkü o kadar etmez biliyorum...senin üzerine yemin ederim diyor... sen öl yalan söyluyorsa diyor.... sonrada itiraf ediyor... aslında adam gözlerini içine bakarak sen ölll...senin ölmeni istiyroum....senden kurtulmak istiyorum diyor oo....çççç...... lan o zaman niye aff dileyerek bu eve geliyorsun..aglıyorsun zırlıyorsun... neyse... artık bitti.. bak siz görmeden sadece anlattıklarımdan umrunda değil senin diyor sunuz.. herşeyi biliyorsunuz.... bitti gittii...

mutluluk1982

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2015
667
396
38
Bir kadın bir kadına bu aklı nasıl verebilir? Aksine kendine bu kadar cefayı çektiren adamdan boşanacak ki kendine saygı duymaya başlayacak, bunca zaman duymadığı saygıyı. Konu sahibinin kendine zerre kadar saygısı yok. Yaşananlar da uluorta yaşanmış belli ki herkesin her şeyden haberi var. Hele o çocuklar? O kız çocukları? O kızlar bu anne-babadan ne öğreniyor sizce? “Erkektir, ne yapsa yeridir” “Erkeğin elinin kiri” “Babamız da böyleydi, annemiz az çekmedi ama yine de dilini sıktı nikahını vermedi!”

Konu sahibi herkesin gözünde değersiz sineye çektiklerinden dolayı. O kızlar yarın öbür gün evleneceklerinde, konu sahibi ile “eşinin” kağıt üstünde evli ama fiilen ayrı olmasını ve ayrıntılarını kayın aileye nasıl açıklayacaklar? Ve kayın aile anne babanın durumunu öğrenince aileye ve kızlara nasıl bakacak? Aslında vereceği değeri verecek mi? Yoksa “ailesinden gördüğü belli” mi diyecek?

İnsan kendine nasıl yakıştırır ki bunu? “Defalarca boynuzu yedim, üstüne afettim yine boynuzu yedim, yedi düvel duydu da oh olsun yine de nikahımı vermedim!” Diye övünen/övünecek bir insana zerre saygı duymam. Adamla değil, parasıyla evlidir derim. Kaldı ki, konu sahibinin ekonomik özgürlüğü var, ailesi bunca şeye rağmen yanında durmuş.. Ama yine de kocacığından vazgeçememiş..

Yazık, size de yazık, kadını boşanıp dimdik kendi ayakları üzerinde durması için telkin etmeniz gerekirken verdiğiniz “akıla” bakın...
ben boşşanacağım..çocuklarımın hakkını alıp... üstelik 17 yaşında kızım... kimseye boyun eğmez... öyle güçlükii... adama benim ailleme küfür eder bana küfür ederr... kızım babasına bağırır... benim hakkımı o savunur..benden güçlü...
beni asala örnek almaz.. zaten boşanmamı en çok o istoyor... aldatmasını geçtim sana ettiği küfürleer için bile senin ayrılaman lazım zihniyetinde... alnımın akıyla boşanacağım.. kızlarıma iyi bir anne olucam... ailem şimdi kızgınlar onu eve geri adlım diye... görüşmüyorlar benle.. hatta dün tekrar gittğini söyledim ama kimse aramadı açmadı tlf.numu..ama kızgınlıkları geçerse arayacakalr.. onlar benim ailem... aslında bende benim kocamdan farksızdım... o nasıl beni her seferinde yarı yolda bıraktıysa bende ailemi bıraktım... artık kimseyi yarı yolda bırakmak yok... kandırılmakta yok... çocuklarım var pırlanta gib.... herşey çok güzel olacak.. bu günler gececek.. buraya çok güzel konular açıcam... biraz sabır zaman...akıllı davranarak çocuklarımıın hakkını alarak boşanmak

d3nizz

Uykularımı kaçıran yaşanmışlıklar var
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2015
20.704
35.838
benim o kadar gücüm yokki.. o kadının evine gitmiştim basmaya..kocam yanında..utanmadan güvenlikten beni aldırmadı..benim jandarma çağırmam lazım.. şimdi jandarma çağırırım ağzını burnunu kırdırttırrım dedi.. hakim avukat tüm ailem dedi... gerçi umrumda değildi ama kocam o kadının yanındaydı..gece saat 2.. ben takside güvenlikte o kadın bu lafı dedirtti..bu yıktı beni zaten... defoldum evime geldim.. ki bu dava süresince kadın beni çok yorar.. bana ne fotolar attı.. o benim kocam dedi.. beni deli gibi seviyor dedi.. ne fotolar.. hala psikolojim yerine gelmedi.. alabildğim kadar alıcam alamazssamda canım sağolsun... ondan kurtulmam bile bi ödül bana.. artık o kadınlla kavga ettiğinde buraya gelemeyecek... yalvarsada ağlasada bitti...
kadin size mahkemede kullanabileceginiz delilleri eliylemi yolladi yani

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1232 gün geçti.

d3nizz

Uykularımı kaçıran yaşanmışlıklar var
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2015
20.704
35.838
ben boşşanacağım..çocuklarımın hakkını alıp... üstelik 17 yaşında kızım... kimseye boyun eğmez... öyle güçlükii... adama benim ailleme küfür eder bana küfür ederr... kızım babasına bağırır... benim hakkımı o savunur..benden güçlü...
beni asala örnek almaz.. zaten boşanmamı en çok o istoyor... aldatmasını geçtim sana ettiği küfürleer için bile senin ayrılaman lazım zihniyetinde... alnımın akıyla boşanacağım.. kızlarıma iyi bir anne olucam... ailem şimdi kızgınlar onu eve geri adlım diye... görüşmüyorlar benle.. hatta dün tekrar gittğini söyledim ama kimse aramadı açmadı tlf.numu..ama kızgınlıkları geçerse arayacakalr.. onlar benim ailem... aslında bende benim kocamdan farksızdım... o nasıl beni her seferinde yarı yolda bıraktıysa bende ailemi bıraktım... artık kimseyi yarı yolda bırakmak yok... kandırılmakta yok... çocuklarım var pırlanta gib.... herşey çok güzel olacak.. bu günler gececek.. buraya çok güzel konular açıcam... biraz sabır zaman...akıllı davranarak çocuklarımıın hakkını alarak boşanmak
bu konudan sonra tekrarmi aldiniz adami eve

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1232 gün geçti.

anneyimbenanne

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2017
791
1.530
Hayır, hiç çelişki yok. Bu formu bir ara çok takip ettim ve karantina döneminde tekrar bir girip çıkmıştım, o ara yazmıştım bu başlığa da ve tekrar girmeyi düşünmüyordum eskiden olduğu gibi okuduğum şeylere sinir olduğum için. Burada defalarca şahit oldum ben bu normalleştirme olaylarına ve bunu genelde kadın hakları üzerinden yapıyorlar. Diğer mesajlarımda yazdım zaten savunma cümlelerini. Ama bir kadın aldatılınca ve boşanmama kararı alınca kadının üstüne yürüyorlardı yine aynı kişiler. Bir kadın metreslik yapınca onursuz, gurursuz olmuyor; ona laf etme hakkımız olmuyor da bir kadın aldatıldı da boşanmadı diye onursuz oluyor ve her istediğimizi söyleyebiliyoruz. Aklı, izanı olan bu çarpıklığı görüyor. Benim eski mesajlarımı aratın bulun, boşanma telkin verdiğim mesajlar var eskilerde ama artık bunu yapmıyorum, yapmayı da düşünmüyorum. Boşanmak bir kadın için mantıksız bir seçenekse, yapmak istemiyorsa yapmasın. Başlık sahibinin konusunda da okuduğumda ben bu hissi aldım ve buna göre yorum yaptım.

Metrese laf söylemeden konu sahibini ve sizi eleştirmiyorum tabi ki. Zaten bir adamım evli olduğunu bilerek onunla ilişkiye başlayan/devam eden kadın onursuzdur bana göre. Ama konu sahibinin konumuna gelip de sizin mantığınızla hareket eden kadın da zavallıdır. Zaten sizin düşünceniz anlattığınız kadar saf da değil. Maddiyatla ilgili olduğuna bir mesajınızda değinmiştiniz. Siz adam çektirmiş, kadın da gururuna onuruna bakmasın adamı sömürsüne getirmişsiniz olayı. Ama ne çocukları görür gözünüz, ne bu kadının başkasına nasıl göründüğünü..

anneyimbenanne

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2017
791
1.530

İnşallah dimdik durup hakkınızı alarak boşandığınızı, yepyeni bir hayat kurup mutlu olduğunuzu okuruz burada. Emin olun, sizi hiç tanımasam da bir hemcinsimin bu duruma gelmesi ve biraz da kendi eliyle yapmış olması beni üzüyor.

mutluluk1982

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2015
667
396
38
Konu sahibi daha önce defalarca boşanmış, kendine saygısı gelmiştir yeterince. :)
Metreslere bile alışılmaya, saygı duyurulmaya zorlanıyor bu toplum, onlara bile tepki gösterilince karşı savunma ve tepki alıyoruz, aldatıldı da boşanmadı diye bir kadına kimse saygısını falan yitirmez ya da kimse kötü düşünmez artık. Sizin bu dedikleriniz metres olanları "kadın hakları" adı altında korumaya çekilmeden önce vardı. Çarpık bir düzen geliştirip onurdan, ahlaktan, erdemden, güçlü duruştan bahsedemez kimse.

aslında çok haklısınz .Metreslere bile saygı gösterir hale geldi bu toplum.. imam nikahlı evlilik.. herşey normalleşti.çarpık düzen... ama bu çarpık düzeni bizler yapıyoruz. bu çarpık düzeni istemiyorsak dimdik ayakta durucaz. ben batsaklıkta olduğum için ne kadar pisliğin içinde olduğumu bi türlü görmüyorum.. artık yeni yeni nefes almaya başlıyorum.. ve bu defa başaracağım.. güçlü olucağım... çarpık düzende toplum ne olursa olsun.. kim neye saygı fuyuyor yada duymuyor benim doğrularım var.. aslında ben hiç kabul etmedim.aldatıldığımı öğrendim anda hep boşadım. tek suçum inanmaktı.. kızımla biraz önce onu konuştuk.. inandım.. hani sabah akşam içki içenler bir günde imana gelir ya bende öyle düşündüm hep... ama artık bitti...