yaşadığım durum ara kanama mı yoksa başka bir şey mi

bvera

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2021
81
20
merhaba kızlar, dün buraya yazmıştım özet geçip bir daha yazayım çünkü bugün doktora gittim bu konu hakkında ama kafam hala karışık. pıhtıyla karışık bir kanamam olmuştu bugün kadın hastalıkları hastanesinin aciline gittim. önce tahlil için kan alındı sonra vajinamdan önce bir ışıklı bir aletle daha sonra da yine vajinadan ultrason ile bakıldı. doktor önce aletle baktığında kanaman var dedi. sonra ultrason ile baktığında rahim duvarın kalınlaşmış gebelik olabilir tahlillerine bakıcaz dedi. yumurtalıklarımda bi sorun oldu sandım dedim yumurtalıklarında olan sorun kanla dışarı atılmaz dedi. buraya kadar her şey iyi. tahlil sonuçlarını beklerken doktorların görev değişimi oldu sanırım hastaneye tekrar geldiğimde başka bir doktor vardı tahlilime o baktı. gebe değilsin yumurtlama döneminde olur böyle şeyler dedi. şimdi rahim duvarım niye kalınlaşmış o zaman diyorum yumurtlama diyor. düşük olabilir mi diyorum daha hamile değilsin ki diyor. eşimle aramda kan uyuşmazlığı var düşük olduysa sıkıntı olabilir diyorum yok allah yok. tutturmuşlar adetin daha gecikmemiş hamile değilsin ki diye. yeni evliyim bu konularda biraz acemiyim, hamile olmak için illa adetin geçmiş olması mı gerekiyor kızlar? ya da bu bir düşük ise tahlil sonuçlarımda belli olur muydu sizce? kafam aşırı karışık. doktorlar hemşireler zaten yüzünüze bakmıyor keşke özel hastaneye gitsem dedim kendi kendime. hepsini geç kan uyuşmazlığından korkuyorum, bu yüzden emin olmaya çalışıyorum. lütfen yardımcı olun🙏🏻

Canım adetine 15 gün varken hamile olma olasılığın yok. Yeni evli olduğunu için böyle şeyler olabilir gibi geldi bana. Rahim kendini gebeliğe hazırlıyor da olabilir.

X