Yaşadığım kabus

Şimdiki sevgilinin ,olayı yanlış anlaması gayet doğal empati yapıyorum da beni de eski kız arkadaşıyla ipleri koparmak için buluştuğuna inandıramazdı sevgilim. Ama bunu öğrendiğinde ortak arkadaşları aramak eski sevgiliyi aramak hiç te küçümsenecek bir olay değil. Aksine çok çok büyük.

Alkol kullanan biri olarak söylüyorum ki sarhoşluk size asla yapmayacağınız bir şeyi yaptırmaz sadece yapmak istediklerinizi yapacak cesareti verir. O yüzden alkollüydü ondan yaptı kısmı hikaye. Mesela alkol aldığımda hiç bir yeri soymadım, kimseye şiddet uygulamadım, küfür etmedim , ortamda olmadık birine asılmadım vs vs... Ne yapmışımdır zaten ilgi duyduğum birine daha yakın daha davetkar davranmışımdır. Yani demem o ki; sevgilinin sergilediği bu davranış onun karakterine çok uzak bir şey değil . Ayık kafa ile de yapabileceği bir şey sarhoşken daha rahat yapmıştır hepsi bu.

İlişkimiz saygı sevgi doluydu demişsiniz, doğrudur ; sorun olmadığında saygı sevgi doludur ama sorun olduğunda nasıl çirkinleştiğine siz şahit olmuşsunuz zaten. Yerinizde olsam aşkımdan ölsem de bu adamın yüzüne bakmam.

Hepiniz suçlusunuz ama yeni sevgilin kafayı sıyırmış. Şunu yap affedeyim kısmı inanılmaz çirkin. Eminim siz de yaptığınız hatayı anladınız resmen eski sevgilinizi yedekte tutmuşsunuz. Adam da bi umut beklemiş, can acısıyla sizi kötülemiştir. Ama bu yüzden diğer adamın size yaptığı muamele kabul edilebilir değil. O adamı terk edin.

Cici kız tavrında eski erkek arkadaşınızla konuşmuş olmanız onu aldattığınızı değiştirmiyor bence. İkisinden de uzak durun.

X