Yaşamak istemiyorum tükendim geçen hafta çatıya çıkıp atliyacaktim çocukların yüzüne bakınca vazgeçtim nefes alamıyorum çok üzgünüm tutanamiyorum

nhana

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2024
15
0
36
Bunaldım çok yoruldum üzgünüm uzuntulerim var kaygılarım korkularım var beni duymayanlar dinlemeyenler var hep biryerlerde eksikliklerim var yaşamaya dair umudum kalmadı istediğimi söyleyip istediğimi yapamiyorum yasak çünkü yaparsam sonu daha da kötü olucak arkamda duranim yok kafam çok karışık çığlık atsam kötü olucak

Kızımın eli yandı çok üzülüyorum ihmalim oldu kendimi sucluyorum sobanın üstünde masayı birakmasaydim belki yanmiyacakti tutmayacakti yaraları olmayacakti yaraları derin kahroluyorum doktora götürdüm ama kontrol için goturemiyorum eşim gondermiyor bulunduğum yerde doktor yok şehirde var eğer götürsem cocuklari benden alicak

Kimse arkamda durmuyor kimse yemeği zordan yapiyorum yanımıza yardım edicek gelen biri yok yapayalnizim kardeslerim anam babam kimse gelmedi doğru düzgün aramiyorlar bizi

Çok üzüldüm geçmiş olsun.. İnsanlık hali unutabilirsiniz maşayı. Kendinizi suçlamayın olucağı varmış

Kızımda çok üzüldü eline bakıp ağlıyor doktor ilerde parmaklarında çekilme olacigini söyledi el açıp kapatmada izi kalcak dedi

siz bolca krem sürün medakasol krem sürün her gün ve kendinizi suçlamayın asla. çok geçmiş olsun

Su adamin Allah belasini versin.

Okumayan,ise girmeyen,kendi ayaklari uzerinde durmayan kadinlari iyi okusun konu sahibinin yazdiklarini.

Sizde luften uzmeyin kendinizi. Kaza bu. Ne yapin Edin goturun kizinizi,ihmal etmeyin.

Is arkadasimin da avuc ici yanik. Cocuklukdanmis. Dediginiz gibi el acip kapamada sorun oluyormus. Ama arada bir onun icin islem yaptiriyor. 1 hafta kabuklar dusunce normal kullaniyor. Ben hic fark etmemistim. Kendi anlatmisti en son bu islemi yaptiracaginda

Bunaldım çok yoruldum üzgünüm uzuntulerim var kaygılarım korkularım var beni duymayanlar dinlemeyenler var hep biryerlerde eksikliklerim var yaşamaya dair umudum kalmadı istediğimi söyleyip istediğimi yapamiyorum yasak çünkü yaparsam sonu daha da kötü olucak arkamda duranim yok kafam çok karışık çığlık atsam kötü olucak
İntihar mı saçmalamayın isterseniz . Öbür dünyanızı yakarsınız . Düzelmenin çözümlerini bulun lütfen pes etmek yok!!!!!

Zaman zaman hepimiz böyle bunalımlar yaşıyoruz hayat bir sınav değil mi ? Kimi aklıyla, kimi parasıyla, evladıyla ,anasıyla ,babasıyla sınanıyor.Bizde payımıza düşeni alıyoruz ama herşey Allahtan , derdi veren dermanını da verir.Lütfen en kolay yolu seçme ,hem de o yol hiç hayırlı değil ,hem bu dünyan hem ahiretin için.Her için sıkıldığında yavrularına bak onlara sımsıkı sarıl, sensiz ne yapar onlar düşünsene.Sabret canım benim bu bir imtihan ,bir süreç geçip gitsin inşallah

Çok ilginç yalnızlıktan yakınıyorsunuz siz ölürseniz çocuklarınız kimsesiz kalacak, çocuklarını kimse alamaz al doktora götür. Allah bilir kendine bakamıyordur çocukları almakla tehdit ediyor. Siz çocuklarınız için yaşamak güçlü olmak zorundasınız.

X