Aile Planlaması Yasmin mi? Yazz mı?

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

superisii25

Üye
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2021
293
104
27
Korunmak için 3 ay yasmin kullandım ve bunun bana yan etkisi cildimde lekeler oluştu bırakınca geçiyor kullanınca yine oluşuyor. Doktoruma söyledim o zaman yazz kullan dedi. Biraz araştırınca aralarında az bir fark olduğunu gördüm. Sizce yasmin mi yazz mı? Ayrıca yaklaşıkbir sene kadar kullanıcam sonrasında bebek istiyoruz bu kadar uzun kullanım sonrası hamile kalmak zorlaşır mı? Daha da az yan etkili bildiğiniz korunma hapı var mı? Tecrübeliler veya bilgisi olan hanımlar yorumlarınız önemlii

Yasmin daha çok çikolata kisti olana falan veriliyor. Bana da kendi doktorum yazz kullan dedi.
Sana da yazz dediyse yazz kullan bence

Korunmak için 3 ay yasmin kullandım ve bunun bana yan etkisi cildimde lekeler oluştu bırakınca geçiyor kullanınca yine oluşuyor. Doktoruma söyledim o zaman yazz kullan dedi. Biraz araştırınca aralarında az bir fark olduğunu gördüm. Sizce yasmin mi yazz mı? Ayrıca yaklaşıkbir sene kadar kullanıcam sonrasında bebek istiyoruz bu kadar uzun kullanım sonrası hamile kalmak zorlaşır mı? Daha da az yan etkili bildiğiniz korunma hapı var mı? Tecrübeliler veya bilgisi olan hanımlar yorumlarınız önemlii
Ben yazz kullandım hiç yan etki yapmadı 4 ay kullanıp bıraktım o ay hamile kaldım

ben yaklaşık 3.5 yıldır yasmin kullanıyorum pco var. şimdiye kadar bir zararınını görmedim bi 6 ay kadar daha kullanıp bırakmayı düşünüyorum

X