Yatak Odası Dekorasyonu Yatak odami hangi renklerle kombinlemeliyim?

kolera9

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2016
956
296
Kizlar fotograftaki yatak odasi takimini aldim ve buna uygun yatak ortusu ariyorum. Beyaz,bej,krem ve kahve tonu yatak ortuler cok sıkıcı geliyor sevmiyorum, murdum renk dusunuyorum ama odayi karartir sanirim demi? Lila , gülkurusu gibi acik renklere mi yonelmeliyim? Perde ve haliyla butun olacak sekilde nasil dekore edebilirim odayi?

Eklentiler

• 3EEED319-E3F9-4EF7-8F7F-B2BF2D2F3C63.jpeg
    3EEED319-E3F9-4EF7-8F7F-B2BF2D2F3C63.jpeg
    52,4 KB · Görüntüleme: 365
Büzin de bu tarz, halı krem, duvarlar açık ve koyu gri karışık, perde çift mek. stor, o da krem. Tüm aksesuar ayna efekt ve aynalı. Abajur da aynalı modern tarz. Bu modeller pembe mor vb kaldırmıyor

Perdeniz ve halınız ne renk?
Bu toa renk türlü açık renk gider bence.

Büzin de bu tarz, halı krem, duvarlar açık ve koyu gri karışık, perde çift mek. stor, o da krem. Tüm aksesuar ayna efekt ve aynalı. Abajur da aynalı modern tarz. Bu modeller pembe mor vb kaldırmıyor

bu yatak odasına en uyumlu renk krem yada bej tonu olacaktır diğer renkler odayı çok karanlık gösterir ve uyumsuz olur bence

Krem ve bej çok sıkıcı ve boğuk olur, odaya bi şekilde renk katmak gerek o kadar sıkıcı olsun istemiyorum. Koyu değil ama açık tonlarda gülkurusu rengi vs bakacağım sanırım teşekkürler

Duvarın mutlaka açık renk olsun bence. Odaya renk katmak için saten yeşil bir fon perde ve yine soft çok açık yeşil bir halı da güzel durabilir. Eğer halıda, perdede o rengi istemezsen ahşapla yeşil çok güzel durduğu için bir yere uzun yeşil saksılardan da koyabilirsin (gönderdiğin resimde de koymuşlar)

Bu halilari perde ve turkuaz objelerle tamamlayabilirsin.

Eklentiler

• Screenshot_20180304-220246.png
    Screenshot_20180304-220246.png
    196,4 KB · Görüntüleme: 154
  • Screenshot_20180304-220236.png
    Screenshot_20180304-220236.png
    268,1 KB · Görüntüleme: 111
  • Screenshot_20180304-220226.png
    Screenshot_20180304-220226.png
    214,1 KB · Görüntüleme: 128
Turkuaz ve kahve uyumunu cok seviyorum ama yatak odası icin fazla canlı bir renk mavi sanki
Pembe mor mürdüm kiremit hiç bulaşmayın.:olamaz:

Duvarın mutlaka açık renk olsun bence. Odaya renk katmak için saten yeşil bir fon perde ve yine soft çok açık yeşil bir halı da güzel durabilir. Eğer halıda, perdede o rengi istemezsen ahşapla yeşil çok güzel durduğu için bir yere uzun yeşil saksılardan da koyabilirsin (gönderdiğin resimde de koymuşlar)

Bende sizin gibi düşünüyorum.Kahveye en çok yakışan tonlardan biride yeşildir.Yeşil tonlarına baksın derim...

Evet yeşil çok güzel uyuyor teşekkür ederim

Bu halilari perde ve turkuaz objelerle tamamlayabilirsin.

Turkuaz ve kahve uyumunu cok seviyorum ama yatak odası icin fazla canlı bir renk mavi sanki
Pembe mor mürdüm kiremit hiç bulaşmayın.:olamaz:

nedenki pembe mor kiremit çok güzel renk veriyor, mürdüm boğuyor sadece

Bende sizin gibi düşünüyorum.Kahveye en çok yakışan tonlardan biride yeşildir.Yeşil tonlarına baksın derim...

Evet kahve ve turkuaz güzel uyuyor ama ben yatak odasında mavi rengi hiç sevmiyorum:KK53: Açık lila tonlarında bi yatak örtüsüne karar verdim herkese çok teşekkür ederim

merhaba sizin odanızın resmi var mı hiç acaba gri renk kahverengiyle iyice kasvetli olmadı mı?

X