Yaza fomda girelim mi 😀

Ben böyle durumlarda büyük bir kupa türk kahvesi içiyorum bir şeyler yeme ihtiyacımı bastırıyor.
Bende 80.70 olmuşum.
Diyet ve spora devam ediyorum 🤗
Ne guzel bende bozmam insaallah. Kahveyi deneyim bu akşam 👍🏻

Kizlar selaaam . Valla kilo hic aklimda yoktu bu aralar.biraz kilo aldim gibi. Cuma tartildim . 57.9 ciktim.

Bende 82.1 dim cuma basladim diyete ramazan sonrası

.Bu ogle 1 dolu kase kısırla basladim
.Ara ogun yulaf sutlu kahve ve cig kuruyemiş var 10 tane falan.
.Aksam yemeginde de kiymali bezelye var. 1 tabak yerim.
Yani tabi ekstra canim bir sey istemezse.

Kizlar toplu intahar mi ettiniz Allah korusun. Ses soluk kesildi :) ben aralikli beslenme deniyim dedim bugun 2. Gundeyim. 7 de yedim en son ama yok acıkyıorum 2 -3 fındık attım agzima. Dün de dayanamayip minik 1 kare bitter cikolata. Onun disinda guzel gidiyor.
Ama grupta etkilesim yok o yuzden ben ayrilacam sanirim burdan. Cunku gaza gelemiyorum🤣

Aynen grup bitti gibi belko ilerde canlanir. Bende form cayimi ictim 1 gibi tartilcam bu ara cok bozdum ama pasta lazanya baklava ama bozdum gitti demiyorum omur uzun hayat benim hergun bikmadan yenidem deneyebilirim.

Birlikte yeniden baslıyalım grubu da yeni oraya gel

Bende dusunuyorum ama bilemedim yaptıran ve memnun kalan varmi acaba
Valla ben daha yaptırmadım onun yerine şu vacu varya 30 dakika da 1000 kalori bilmem ne diyorlar ona başladım 4-5 seans gittim hiç bi fark yok. Yarım saat ısı bi yandan vakum bi yandan yürüyorum kan ter içinde pancar gibi olup dönüyorum ama hiç bi fayda görmedim 10 seans almıştım tamamlayınca devam etmicem. Şimdi heykel traş düşünüyorum bide mide botoksu. Mide botoksu içinde fazlaca olumsuz yorum okudum kararsızım.

X