Yengeç Burcu 22 Haziran - 23 Temmuz Yengeç burcu Haziran 2015 aylık burç yorumları

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
12 Temmuz 2006
34.862
29.824
60
Sevgili Yengeç'ler Haziran ayı sizlere güzellikler getirsin.

2 Haziran'da Yay burcundaki Dolunayla aya merhaba diyoruz. Bu Dolunay özellikle çalışma hayatımız için çok kıymetli. Biraz huzursuzluğunuz olabilir. İstediğiniz yenilikleri gerçekleştiremediğiniz için Dolunayda bazı olumsuz düşünceleriniz olabilir. Bunlar psikolojik olabilir, gözden geçirme sürecindesiniz. Kafanıza taktığınız en ufak şey fiziksel ve ruhsal sağlığınızı sıkıntıya sokacağı için düşüncelerinize dikkat etmenizi tavsiye ederim.

5 Haziran tarihinde Venüs-Aslan burcunda seyrine başlıyor. Bu geçiş para evinizde olacak. Olumlu bir geçiş olacak. Bir diğer taraftan ise hayatın güzelliklerini satın almak isteyeceksiniz. Tatile gitmek isteyebilirsiniz, bütçenizin sınırlarına dikkat etmenizi tavsiye ederim.

12 Haziran tarihinde Merkür düz seyrine başlayacak. İkilemde kaldığınız konular olabilir. Düz seyre geçme dönemi ile birlikte yavaş yavaş toparlanacaksınız.

Yeniay 16 Haziran tarihinde İkizler burcunda oluşacak. Geçmişe dönük bütün pürüzlerin kapandığını göreceksiniz Yeniay İkizler olumlu bir dönem olacak.

21 Haziran tarihinde Güneş burcunuzda seyrine başlayacak. Şimdiden doğum günlerinizi kutluyorum. Aile olgusu, sevdiğiniz, koruma aldığınız her şeyi bağrınıza basacaksınız.

Mars-Yengeç burcu seyri 24 Haziran'da devreye girdiğinde biraz adımlarınıza dikkat etmenizi ve iyi ayarlamanızı tavsiye ederim.

Hedefinizin üzerine gitmeniz için olumlu bir dönem.

AŞK VE İLİŞKİLER

1-7 Haziran arası: 3 Haziran tarihindeki görünüm, yüreğinizde bir yerlerde sizi rahatsız ve huzursuz eden meseleler olduğunu gösteriyor. Siz de bugün, bu meseleleri bir daha sakinlikle gözden geçiriniz. Sizin gelişim yolunuz, ailevi ve özel hayatınızla ilgili konularda olgun yaklaşımlarınıza bağlıdır. Evet, işiniz zor ancak yapılması gereken bu. Anlayışlı olmak yine sizin yüce gönlünüze kalıyor.

8-14 Haziran arası: 12 Haziran-8 Temmuz tarihleri arasında Merkür düz seyirle ilerleyecek. Geçtiğimiz 19 Mayıs tarihinden bu yana bir huzursuzluk, iletişimde bulunmaktan kaçınma, gerginlik hallerimiz vardı. Kararsızdık ve de söylemekten kaçındığımız gizli saklı sırlarımız, durumlarımız bizi bir hayli yormuştu. Geri hareketin bitimiyle tabii ki rahatlayacağız. En azından içimize atıp atıp bir şeyleri sonra birden bire tüm öfkemizi kendimize yöneltmek yerine, bir şeylerle oyalanıp, yarım kalan işlerimize daha fazla ağırlık vererek endişelerin beynimizi kurcalamasına izin vermeyeceğiz.

15-21 Haziran arası: 15 Haziran-2 Ağustos tarihleri arasında tekrar Akrep burcuna geri dönecek Satürn, bu süreçte aşk hayatınız, çocuklarınız, çocuk sahibi olma konularında ve genel olarak hayatın güzelliklerini hissetme yönünde ılımlılık, iyimser yaklaşımlar, görmek istediğimiz şekilde olayları değerlendirme isteğimiz yoğundur. Benim tavsiyem, gerçekçi düşünmeyi, kendinizden çok fazla ödün vermeden çıkarlarınızı korumayı bilmenizdir.
18 Haziran tarihindeki Merkür-Kuzey düğüm görünümü, yüreğinizde bir yerlerde sizi rahatsız ve huzursuz eden meseleler olduğunu gösteriyor. Siz de bu meseleleri bir daha sakinlikle gözden geçiriniz. Sizin gelişim yolunuz, ailevi ve özel hayatınızla ilgili konularda olgun yaklaşımlarınıza bağlıdır. Evet, işiniz zor ancak yapılması gereken bu. Anlayışlı olmak yine sizin yüce gönlünüze kalıyor.

22-28 Haziran arası: 23 Haziran tarihindeki görünüm, birçok mesele üzerinde düşündüğünüzü, merak ettiğinizi, her şeyi bilmek istediğinizi gösteriyor. Ancak edindiğiniz bilgiler yeterli gelmeyebilir veya başarılı olmak istediğiniz konularda engellendiğinizi düşünebilirsiniz. Sizi ilgilendirsin veya etmesin, her şeyin dibini kurcalayabilirsiniz. Bazen öylesine çok şey öğrenirsiniz ki, bunları nerede kullanmanız gerektiğini tam olarak bilmediğiniz için kolayca dağılabilirsiniz. Beklenmedik bazı gelişmeler yaşanabilir. Bunları dikkatlice ele almakta yarar var.

İŞ VE KARİYER

1-7 Haziran arası: 2 Haziran tarihinde Yay burcunda oluşacak Dolunay, başta sağlığınızla ilgili her türlü muayene, tetkik, tedavilerin, iş ortamındaki ilişkilerin, çalışma hayatınızla ilgili konuların, sizi ruhsal ve bedensel anlamda yoran veya mutlu eden konulardaki durumunuzu görebilmeniz yönünde önemlidir. Ancak bu Dolunay gösteriyor ki, fazla dağınık, dikkatsiz, hatta birden fazla meseleyle ilişkilisiniz. Bu da sizi verimsiz kılıyor, keyifsiz yapıyor. Bu Dolunayın Neptün ile görünümü ve Merkür geri hareket dönemine denk gelmesi, en ufak bir şeyin bizi huzursuz edebileceğini, kendinize dikkat etmemiz gerektiğini, elimizde olmayan hatta müdahale bulunamayacağımız durumları da kabullenmek, sakin olmak, abartmamak gerektiğini vurguluyor.

8-14 Haziran arası: 9 Haziran tarihindeki görünüm, kariyer anlamında iki ayrı hedef belirlemeniz ve bunlardan hangisini tam olarak seçmeniz gerektiğini tespit etmekte zorlanmanız olabilir. Bazılarınız için bu enerjinin anlamı, aşırı yorgunluk ve yoğunluktan kaçma arzunuzun göstergesidir. İşlerinizi farklı yöntemlerle çabucak bitirme ihtiyacınız fazlasıyla yüksektir. Beklenmedik sürprizler bazen yolunuza engel koyabilir.

15-21 Haziran arası: 16 Haziran tarihinde İkizler burcunda oluşacak Yeniayı, sizler açısından biraz temkinli karşılıyorum. Çünkü oluştuğu yaşam evinde kişinin kendini, hedeflerini, durumunu, dağılmadan, gerçekçi bir şekilde belirlemesi gerekiyor. Ben kendimi şu alanda, şu konuda, şu hedefe odaklıyorum ve bunu başarmak için bilinçli bir şekilde ilerleyeceğim kendimi hazırlayacağım demelisiniz. Çünkü Yeniayın Uranüs ile görünümü, iş hayatınızla ilgili konularda trendleri takip etmek, farklı bir şeyler tasarlamak, eskimiş olanları atıp yeniye yer açmak anlamında size hız kazandırıcıdır. Ancak ne istediğimizi bilmek de önemlidir. Ben bir de, iş ilişkilerinize dikkat etmenizden yanayım. Kimin dost kimin düşman olduğunu bilmiyoruz. Sırrımızı veririz, kötü niyetli kişiler bunu kullanmaya çalışırlar. Fiziksel ve bedensel sağlığımız da önemli. Bu Yeniayın Mars ile olan görünümü de, bir yanıyla aktif olmaya çalışırken, diğer taraftan bir durumu tam anlamadan, dinlemeden tepki göstermenize neden olabilir. Benim sizlere tavsiyem, bu Yeniayda, sakin, aklı başında, yeni hedefler belirleyerek, bilgilenmeye, araştırmaya dönük çalışarak bu aktif enerjinizi doğru manada kullanmanız ve yeteneklerinizi ortaya koyarak kazancınızı arttırmanızdır.

22-28 Haziran arası: 24 Haziran-9 Ağustos tarihleri arasında Mars burcunuz üzerinde ilerleyecek. Sizler için bu enerji geçişini ben birçok açıdan olumlu bulsam da, dikkat etmeniz gerekenleri de söylemek isterim. Öncelikle iş hayatınızla ilgili konularda bu süreçte, girişimde bulunmak istiyorsanız, şu duyarlılığınızı bir kenara koyunuz. Çünkü bu enerjiyi kullanmak için aktif olmanız gerekir. Ben buradayım deme vaktiniz geldiğine göre, iş sorunlarınızı çözmenin de yolu cesur olmaktan geçiyor. İşsizlik problemi olanların da aynı şekilde kapıları çalma zamanları gelmiş bulunuyor. Yeteneklerinizi köreltmeyiniz ve seçenekleri gözden geçirip, güvenle atılımda bulununuz. Bu süreçte, tabii ki yükselen bu enerji, sizin bir terslik karşısında, çabucak öfkelenmenize neden olabilir. Hatta bu öfkeyi iş hayatında, ilişkilerinizde yansıttığınızda insanlar sizin son günlerde çok değiştiğinizi, fazla tepkili davrandığınızı söyleyebilirler. Oysaki bu aktif dönemi, paragrafın girişinde belirttiğim gibi başarılı işler, girişimler için kullansanız gayet olumlu sonuçlarla karşılaşabilirsiniz.

PARA

1-7 Haziran arası: 5 Haziran tarihinde Venüs-Aslan burcunda seyrine başlıyor. Kazanç konularında birebir etkili olacak. Yeteneklerimizi, para kazanmak amaçlı işlere ve ilişkilere yönlendirme zamanıdır. Ancak bunun yanında çok kolay para harcatır. Zevk veren her şey, dikkatimizi çeken güzellikler, sevdiğimiz kişiler için kesemizi bir hayli açabiliriz.

8-14 Haziran arası: 12 Haziran tarihinde, eviniz, ailenizle ilgili konularda verilecek kararların elbirliğiyle ele alınması ve maddi durumun gözden geçirilmesi gerekiyor. Sizin arzu ettikleriniz ile kazancınız arasında dengesizlik varsa bir daha gerçekçi bir şekilde duruma bakmakta yarar var.

15-21 Haziran arası: 21 Haziran-23 Temmuz tarihleri arasında burcunuzda ilerleyecek Güneş, ailevi konular, mevcut işler, problemler üzerine odaklanmak, karar veremediğiniz konuları tekrar gözden geçirmek yararlı olur. Pek kimseye belli etmeseniz de çoğu zaman duyarlı, hassassınızdır. Bir yıl sonra aynı noktaya gelen Güneş size hem aradığınız huzur ve mutluluğu hem de arzuladığınız adımları atmanızda sıcaklık, ışık ve destektir. Saygınlığınızın arttığı bu dönemde öncelikle yaşamınız adına en önemli olgunun ne olduğunu saptamaya ve onun peşinden gitmeye hazır olunuz. Her birinizin yeni yaşını kalben sevgilerimle kutluyorum.

22-28 Haziran arası: 22 Haziran tarihindeki Jüpiter-Uranüs olumlu görünümü, bir yanıyla kazanç getiren işlerin göstergesi, diğer yanıyla, mesleki hayatınızdaki yeniliklerin işaretçisidir. Bu değişimlerin ardında yatan en önemli faktör, artık eskisi gibi baskılara gelemeyişinizdir. Benim de arzularım var, benim de isteklerim gerçekleşmeli, sürekli birilerine ayak uydurmak zorunda mıyım diye düşünebilirsiniz. Yetenekli olduğunuzu alanlarda kazanmak istersiniz. Bu görünüm fırsatları işaret etmesine ediyor da, sizin tedbirsiz hatta bazen gereksiz yere yapacağınız alışverişler yine zorlanmanıza sebep olabilir. Ben derim ki, hele bir bakalım gelişmelere, karşınıza çıkan olumlu yöndeki değişimlere, ona göre hareket edersiniz. Ayrıca birikimleriniz varsa, bunları da riskten uzak, piyasanın durumuna göre yatırım şeklinde değerlendirmeniz yerinde olur.

Haziran Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler: 9-13-17-18-22-23-27-28
Zayıf Enerjili Günler: 4-5-11-24-25
Aşkta En Şanslı Günler: 27-28
Parasal Açıdan Şanslı Günler: 19-20

Yeniay: 17-18-19

Ay-Yengeç burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır.

Dolunay: 4-5-6

Ay-Oğlak burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır. Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.

mynet.com

X