yeni bir virüs

candy38

Seize the day
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2007
1.060
2
54
Lütfen dikkat eğer Internet mail adresleri kullanıyorsanı z?

(Ala, yahoo, hotmail, AOL vb.).Bu bilgi sabah Microsoft ve Nortondan ulaştı.

Lütfen bu maili tanıdığınız internete giren herkese yollayın. Size kesinlikle zararsız görünen bir power point sunumu (.pps) Maili gelebilir. 'Life is beautiful.pps '. Eğer bu maili alırsanız hiçbir koşul altında kesinlikle açmayın ve Hemen silin. Eğer bu maili açarsanız ekranınızda su yazı görünecektir 'It is too late now, your life is no longer beautiful' (artik çok geç hayat sizin için güzel değil) akabinde PC nizdeki bütün bilgileriniz Kaybedeceksiniz ve size bu maili yollayan sizin bütün şifrelerinizi E kullanıcı adlarınızı alacak. Bu yeni bir virüs ve cumartesi öğleden sonra dolaşmaya başladı virüsün dolaşmasını durdurmak için her şeyi yapmalıyız. AOL şimdiden bu zorluğu onayladı ve Antivirüs yazılımları bu virüsü durdurmak için yeterli değil. Bu virüs kendini 'life owner' isimlendiren bir hacker tarafından yaratıldı. Lütfen bu mailin bir kopyasını arkadaşlarınıza dağıtın. Ek Bilgi : Bir teknisyenin dediğine göre, bu virüsle IP no. ve hatta 'fiziksel IP no.' hackleniyor ve hacker internete sizin bilgisayarınızdan giriyormuş gibi girip olmadık siteler ziyaret ediyor, sizden geliyormuş gibi mailler gönderip, sizin adınıza sitelere vs. üye oluyor, faturayı da doğal olarak size kestiriyor.

Bunu mutlaka durdurmak gerek!!!

bana gelen mesajdan alıntıdır.umarım uyarıcı olur....a.sa.s

Tanımadığımız birinden gelen hiçbir mesajı açmamalıyız..Küçücük bir merakın sonu çok pahalıya patlıyor.yasakkelime
Uyarı için teşekkür ederima.s.

ne demek,ben teşekkür ederim cevap verdiğin içinŞeniz

nasıl vermem..böyle önemli bir konuda bizi de uyardığın içn çok memnun oldum..bu arada bu insanlar neden bunu yaparlar..neden virüs yaymaya çalışırlar b.sayarlarımıza anlamam..ne salak insanlar var şu dünyada..çok sinirleniyorum..ellerine ne geçiyor bunu yapmakla anlamıyorum...:eek:klava::eek:klava::eek:klava:

nasıl vermem..böyle önemli bir konuda bizi de uyardığın içn çok memnun oldum..bu arada bu insanlar neden bunu yaparlar..neden virüs yaymaya çalışırlar b.sayarlarımıza anlamam..ne salak insanlar var şu dünyada..çok sinirleniyorum..ellerine ne geçiyor bunu yapmakla anlamıyorum...:eek:klava::eek:klava::eek:klava:

sağol canım,
ben bilgisayarı yeni yeni öğreniyorum.bu yüzden çokda aktif olamıyorum burda.şimdilik elimden gelen bu kadar...bak bir öğreneyim canavar olacağım,canavar...Şeniz

valla ben de yeni yeni öğreniyorum...ne çok şey bilinmedik e de öğrenilmesi gereken yafuu :)) sana kolay gelsin canım..a.s.

Tanımadıgım kişilerin maillerini açmam direk silerim zaten a.s ama şimdi daha dİkkatli olucam teşekürler a.s.

teşekkür ederiz. ellerine sağlık.

Tanımadıgım kişilerin maillerini açmam direk silerim zaten a.s ama şimdi daha dİkkatli olucam teşekürler a.s.

cevaplarınız için sağolun kızlar.aramızda belki benim gibi bilgisayarı yeni öğrenen arkadaşlar vardır diyerek konuyu açmıştım.umarım bir işe yaramışımdırŞenizŞeniz

X