Yeni burun ameliyatı oldum, bakın lütfen!

Yükleyebilirim aslında ama nasıl yükleyeceğim bilmiyorum ilk kez kullanıyorum siteyi.

Yükledim

Yüklediğimi zannediyorum ama 🙈 bakıp yorum yaparsanız sevinirim.Eki Görüntüle 2777628
Merhaba, bence üzülmeyin gayet iyi olmuş burnunuz. Sadece ucunda ciddi bir ödem var yoksa burun sırtı falan gayet güzel olmuş. Ödem de zamanla geçecektir biraz sabır istiyor süreç. Uçtaki ödem azaldıkça bununuzun ucu da oturacaktır, bir tık havada gibi duruyor ama bence zamanla istediğinize yakın bir görüntü olur. Benim de ilk aylar burnum gözüme inanılmaz korkunç geliyordu ama zamanla evrim geçirdi burnum. Siz de sabretmelisiniz, çok geçmiş olsun..

Merhaba, bence üzülmeyin gayet iyi olmuş burnunuz. Sadece ucunda ciddi bir ödem var yoksa burun sırtı falan gayet güzel olmuş. Ödem de zamanla geçecektir biraz sabır istiyor süreç. Uçtaki ödem azaldıkça bununuzun ucu da oturacaktır, bir tık havada gibi duruyor ama bence zamanla istediğinize yakın bir görüntü olur. Benim de ilk aylar burnum gözüme inanılmaz korkunç geliyordu ama zamanla evrim geçirdi burnum. Siz de sabretmelisiniz, çok geçmiş olsun..
Teşekkür ederim, inşallah dediğiniz gibi olur ve yüzüme yakışan içime sinen bir sonuca kavuşurum. Fotoğrafta tam belli bile olmuyor aslında gerçeği korkunç 🙈 Dediğim gibi kocaman yamuk vs görünse ödem deyip geçicem ama sırtının inişi ile ucunun birden çıkması çok havada ve ekleme gibi durması çok çok acayip geliyor. Tek güvencem doktorum bakalım 🙄

X