Yerleşim kanaması Mı

Saçmaladım, hata ettim demek yalan söyleyip bunu sürdürmekten daha kolay.
Anlamıyorsunuz heralde ben pazar gününden beri giremiyordum çıkış yapılmış şifremi giremedim almaya çalışıyordum arkadaşımın sayesinde geri alabildim hesabımı sizde hiç insanlık şerefi yok mu durumumu anlatmaya çalışıyorum benböyle terbiyesizlik asla yapmam o kadar paylaşım yaptım test attım ama bunu yapmadım

Anlamıyorsunuz heralde ben pazar gününden beri giremiyordum çıkış yapılmış şifremi giremedim almaya çalışıyordum arkadaşımın sayesinde geri alabildim hesabımı sizde hiç insanlık şerefi yok mu durumumu anlatmaya çalışıyorum benböyle terbiyesizlik asla yapmam o kadar paylaşım yaptım test attım ama bunu yapmadım
İnsanlık şerefi: BEN NE ALAKA

K Kazen Mune Mune bakar mısınız?

Keşke bu kadar ugrasmasaydiniz 😁 üyeliğinizi çalan kişilere sesleniyorum. Hiç mi Allah korkunuz yok?😅😅

Dün 23:00 civarı şifre istenmiş gece 01:00'de şifre verilmiş. Şifreyi aldıktan sonra gece 4:30 gibi bu konu açılmış.

Telefon ettim dedim ki;
- şifreniz verilmeden önce bu konu açılmış olsaydı haklısınız ama size biz şifre verdikten 3 saat sonra konu açılmış, hesabınızın çalınmış olması mümkün değil yada bu telefon size ait değil ve insanları site güvenliği konusunda yalan söyleyerek neden tedirgin ediyorsunuz dediğimde yüzüme telefonu kapadı.

hiç utanmadan sıkılmadan telefonda konuyu ben açmadım dedi... Gerçi biraz utansa buraya o fotoyu koymazdı

X