Yerleşme kanaması mı?

Ben de kızımda yaşamıstım üç gün falan acık renkte arada koyulasan bi kanamaydı
Merhaba, sizin yerleşme kanamanız böyle adet tarzımı oldu aceba? Benim adetlerim 4-5 gün sürerdi ama bu sefer 2 gün normal adet oldum 2 günde bir kaç damla oldum ve bitti, bende heveslendim yarın testmi yaptırsam diye ama bilemedim heveslenmekte istemiyorum

Merhaba, sizin yerleşme kanamanız böyle adet tarzımı oldu aceba? Benim adetlerim 4-5 gün sürerdi ama bu sefer 2 gün normal adet oldum 2 günde bir kaç damla oldum ve bitti, bende heveslendim yarın testmi yaptırsam diye ama bilemedim heveslenmekte istemiyorum
Canım iki üç gün sürdü ama sadece peceteye geliyodu ped takmıyodum 5 yıl gecti fazlada hatırlamıyorum acıkcası bence kaset normal test alın deneyin bi

Canım iki üç gün sürdü ama sadece peceteye geliyodu ped takmıyodum 5 yıl gecti fazlada hatırlamıyorum acıkcası bence kaset normal test alın deneyin bi
Yok benim 3 pedim doldu 2 günde, o yüzden hiç heveslenmim dedim😊adet olmuşumdur dedim ama 2 gün oldum sonra kesildi 2 günde olmadım sayılır bir kaç damla sadece😊

hanımlar normalde adetim 6-7 gün sürer bu ay sadece 3 gün kanamam oldu sonrasında kesildi bi daha da gelmedi neden olabilir bilen var mı? gebelik desem kesildiği gün doktora gittim bi şey yok dedi?

Selaam kızlar. Bende bat 13 günlerimi güzel değerlendirdim aslında, battan neredeyse 10 gün önce belirtilerim yogundu gögüsler şiş, kahverengi, sık tuvalet, uyku vs. test yaptım 6 gün kala negatifti. Bugün 4 gün kalmıs oluyor bi kaç gündür kasık ağrım var bel, bas agrım, gögüslerimdeki hassaslık hıc gecmedi. az önce agrıyla pembe bi leke geldi. acaba yerlesme mı, regl mi oluyorum?
Merhaba yaşadıklarınızin aynısını şuan yaşıyorum 24 saattir pembe ile başlayan kahverengiye dönen akıntım var test yapmaya korkuyorum kan versem çıkar mı bilmiyorum. Nasıl sonuçlandı bu durumunuz acaba?

X